قیمت فولکس واگن آرتئون 2019 به صورت رسمی اعلام شد

رسانه کلیک – قیمت فولکس واگن آرتئون 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو با قیمتی بالاتر از 35 هزار دلار به فروش می رسد.

فولکس واگن قیمت خودروی سدان پرچمدار خود را اعلام کرد. این خودرو در نسخه پایه خود با قیمت 35,845 دلار به فروش می رسد که البته باید به این هزینه، 995 دلار را به عنوان هزینه حمل به مقصد نیز اضافه کرد. این خودرو در نمونه مجهز به سیستم چهار چرخ محرک قیمت پایه ای برابر با 37,645 دلار دارد.

فروش این خودرو از ماه آوریل و با تریم های SE ،SEL و SEL پریمیوم آغاز می شود. قیمت فولکس واگن آرتئون 2019 با توجه به امکانات آن، مناسب به نظر می رسد.

تمام تریم های این خودرو به یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ مجهز شده اند. این موتور قدرتی برابر با 268 اسب بخار و گشتاوری برابر با 350 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس 8 سرعته خودکار به چرخ ها منتقل می شود.

این خودرو به صورت استاندارد به سیستم هشدار تصادف از جلو، سیستم ترمز اضطراری و هشدار ترافیک در بخش عقب مجهز شده است. خریداران می توانند برای این خودرو پکیچ R-Line را سفارش دهند. این پکیج با برای رینگ 19 اینچی قیمتی برابر با 1,265 دلار و با رینگ 20 اینچی قیمتی برابر با 1,765 دلار دارد.

تریم SE این خودروی آلمانی به تجهیزاتی مانند چراغ های LED، دمپرهای تطبیقی، سیستم گرمکن صندلی های جلو و سیستم ورود بدون کلید مجهز شده است. تریم SEL قیمتی برابر با 39,995 دلار و 41,795 دلار دارد که قیمت دوم مربوط به نمونه مجهز به سیستم چهار چرخ محرک آن است.

تریم SEL پریمیوم بالاترین مدل فولکس واگن آرتئون 2019 بوده که قیمتی برابر با 44,945 دلار دارد. این خودرو به صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک در اختیار خریداران قرار می گیرد. این خودرو به سیستم گرمکن فرمان و سیستم تهویه صندلی های جلو مجهز شده است.

بر اساس شایعات، در آینده فولکس واگن آرتئون R از راه می رسد. این خودرو به یک موتور 400 اسب بخاری مجهز می شود. در رابطه با فروش این خودرو در ایالات متحده آمریکا نمی توان اظهار نظر دقیقی کرد.

1 نظر
  1. سنسی می گوید

    بسیار جذاب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.