پلی استیشن 5 و ایکس باکس بعدی امسال معرفی می‌شوند؟

رسانه کلیک – بر اساس گزارش اخیر فروشگاه گیم استاپ، به نظر می رسد دو کنسول پلی استیشن 5 و ایکس باکس بعدی به زودی معرفی می شوند.

زمان زیادی به پایان چرخه عمر دو کنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 باقی نمانده و با وجود اینکه از معرفی و عرضه نسل بعدی این دستگاه ها طی چند سال اخیر اطمینان داریم، دو شرکت مایکروسافت و سونی هنوز به طور رسمی زمان دقیقی را برای معرفی کنسول های جدید خود مشخص نکرده اند.

اغلب گزارش ها حاکی از آن است که دو کنسول ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 تا پیش از سال میلادی 2020 روانه بازار نخواهند شد و بدین ترتیب، گمان می رود در اواسط سال مذکور شاهد معرفی و سپس عرضه این دو دستگاه در اواخر سال آینده میلادی باشیم. با این وجود، گزارش اخیر گیم استاپ نشان می دهد که نسل نهم کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن زودتر از آنچه که انتظارش را داریم، معرفی خواهند شد.

به بیان دقیق تر، چندی پیش آقای روب لوید (Rob Lloyd)، مدیر ارشد مالی فروشگاه بزرگ گیم استاپ در جریان جلسه ارائه گزارش مالی رسما اعلام کرد بر اساس خبرها و شواهد امر، تقاضا برای خرید سخت افزار و کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در سال جاری میلادی به طور چشمگیری کاهش می یابد و بازیکنان با نگهداری پول های خود، به دنبال خرید نسل بعدی کنسول ها و هستند.

روب لوید در این باره می گوید:

با توجه به اخبار مربوط به سخت افزارها و کنسول های نسل نهم، هر چه به پایان چرخه عمر ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 نزدیک تر می شویم، انتظار می رود تقاضا برای خرید این دو کنسول کاهش یابد، چرا که مردم و بازیکنان پول های خود را برای خرید کنسول های جدید ذخیره می کنند.

اگرچه آقای روب لوید در میان صحبت های خود صراحتا زمانی را برای معرفی کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس بعدی مشخص نکرده، اما اشاره وی به کاهش تقاضا برای خرید کنسول های نسل کنونی در سال جاری میلادی به طور غیر مستقیم از معرفی کنسول های نسل نهم طی امسال حکایت دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .