آموزش اینستاگرام

چرا نسخه جدید مجموعه Splinter Cell منتشر نمی‌شود؟

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – رئیس ارشد شرکت فرانسوی یوبی سافت در تازه ترین گفت و گوی خود از علت غیبت مجموعه Splinter Cell در نسل هشتم سخن گفت.

با تمام جرات می توان گفت که مجموعه «اسپلینتر سل» از بهترین و موفق ترین فرانچایزهای شرکت فرانسوی یوبی سافت برشمرده می شود که گیم پلی جذاب و سبک مخفی کاری بی نظیر آن همواره مورد تمجدید و تشویق منتقدان و بازیکنان قرار گرفته است. با این حال، نزدیک به پنج سال از عرضه آخرین نسخه این سری به نام Splinter Cell: Blacklist می‌ گذرد و در کمال تعجب، این مجموعه در نسل هشتم کاملا غایب بوده است!

در همین راستا، چندی پیش آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، رئیس ارشد شرکت یوبی سافت، طی مصاحبه با وب‌سایت IGN از علت غیبت مجموعه Splinter Cell در نسل هشتم سخن گفت. به گفته وی، پس از ساخت و عرضه آخرین نسخه این سری در سال میلادی 2013، یوبی سافت و تمامی تیم توسعه بازی فشارهای زیادی را از سوی هواداران و بازیکنان تحمل کردند و به همین خاطر، پروسه توسعه این مجموعه برای مدتی متوقف شده است.

ایو گیلموت در این باره می گوید:

هنگامی که قصد ساخت یک بازی ویدیویی را در سر دارید، باید مطمئن باشید که ایده های جدید و نوآوری های متنوعی وجود دارد تا اثر شما با عناوین ویدیویی قبلی متفاوت به نظر برسند. زمانی که آخرین نسخه مجموعه Splinter Cell را ساختیم، فشار زیادی از سوی هواداران به ما وارد شد. آن ها به طور مداوم می گفتند که آن کار را نکنید، آن را تغییر ندهید و غیره! این در حالی است که بسیاری از افراد عاشقانه روی ساخت این فرانچایز فعالیت می کردند.

مجموعه Splinter Cell

با این حال، به نظر می رسد دوران سخت یوبی سافت و سری اسپلینتر سل رو به اتمام است، چرا که در ادامه ایو گیلموت رسما از حضور حامیان جدید این فرانچایز خبر داد و تا حدودی ساخت نسخه بعدی بازی را تایید کرد. وی در این خصوص توضیح می دهد:

در حال حاضر، افرادی هستند که از برند و مجموعه اسپلینتر سل حمایت می کنند. در زمان مشخص، شما موارد مختلفی را به چشم خواهید دید که متاسفانه هم اکنون نمی توانم اطلاعات و جزئیات بیشتری را با شما به اشتراک بگذارم.

ظاهرا منظور ایو گیلموت از زمان مشخص، مراسم E3 2019 و کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت است که انتظار می رود در جریان این رویداد، شاهد معرفی نسخه جدید مجموعه Splinter Cell باشیم.

1 نظر
  1. صفر می گوید

    Splinter Cell باید مانند مجموعه های Assassin Creed ادامه داشته باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.