طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 98)

رسانه کلیک – شرایط دومین فروش فوری محصولات ایران خودرو برای فروردین 98 اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو پارس سال و پژو 206 صندوقدار حضور دارند.

امروز فروش فوری محصولات ایران خودرو آغاز می شود. شرایط این فروش دیروز منتشر شد (شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو). ایران خودرو مانند سال گذشته قصد دارد با فروش فوری خودروهای خود، قیمت را در بازار آزاد کنترل کند.

دومین طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

تاریخ تحویل

پژو پارس سال783,384,00030 روز
پژو 206 صندوقدار V8

807,584,000

30 روز

این طرح از فردا، سه شنبه ساعت 10 صبح آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند. لازم به ذکر است؛ قیمت های اعلامی بر اساس قیمت حاشیه بازار است (لیست قیمت حاشیه بازار محصولات ایران خودرو اسفند 97).

در روزهای اخیر شاهد اعلام قیمت جدید خودروها با مدل 98 از سوی شرکت های مختلف بودیم (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد). مدیران خودرو دیروز قیمت جدید خودروهای ام وی ام را رسما اعلام کرد (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد).

در روزهای اخیر قیمت خودروها در بازار با افزایش روبه‌رو بوده است. به نظر نمی رسد فروش فوری محصولات ایران خودرو باعث جلوگیری از این روند افزایشی در بازار آزاد شود.

به نظر می رسد ایران خودرو قصد دارد محصولاتی که سال گذشته به صورت فوری به فروش رسانده بود را دوباره در طرح های فروش فوری خود قرار دهد. این موضوع به معنای آن است که این شرکت خودروهای زیادی را در انبارهای خود احتکار کرده است.

دنا و انواع مختلف آن، یکی از خودروهایی بوده که در طرح های گذشته و همچنین شرایط فروش ایران خودرو برای فروردین 98حضور ندارد. با توجه به این موضوع که دنا شباهت زیادی به دیگر تولیدات این شرکت دارد، عدم حضور آن در طرح های فروش غیرمنطقی به نظر می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.