شیفر

قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 اعلام شد

رسانه کلیک – قیمت جدید جیلی GC6 از سوی شرکت خودروسازی بم اعلام شد. این خودرو با مدل 98 قیمتی برابر با 138 میلیون تومان دارد.

خودروسازی بم امروز تصمیم گرفت قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 را اعلام کند. این خودرو در مدل 98 افزایش قیمتی بیش از 10 میلیون تومان را تجربه کرده و در مدت زمان 30 روز تحویل خریداران داده می شود.

قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت با مدل 97 (تومان)

قیمت با مدل 98 (تومان)

جیلی GC6 اکسلنت125,000,000138,000,000

در روزهای گذشته شاهد اعلام قیمت جدید خودروها از سوی شرکت های مختلف بودیم (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد). یکی از این محصولات، چری تیگو 7 بوده که در مدل 98 خود افزایش قیمت بالایی را تجربه کرده است (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد).

جیلی GC6 به یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حجم 1.5 لیتر مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با 105 اسب بخار و گشتاوری برابر با 145 نیوتون متر در اختیار راننده قرار می دهد. این قدرت تولیدی توسط یک گیربکس خودکار 4 سرعته به چرخ ها منتقل می شود.

موتور مورد استفاده در این خودروی چینی دارای استاندارد آلایندگی یورو 5 است. از تجهیزات ایمنی این خودرو می توان به ترمزهای دیسکی برای 4 چرخ، سیستم ترمز ضد قفل، 2 کیسه هوا و سیستم قطع کن سیستم سوخت رسانی در زمان تصادف اشاره کرد.

این خودرو به سانروف مجهز شده و دارای بلندگو به همراه تیوتر است. نمایشگر لمسی 8 اینچی با امکان اتصال به گوشی های هوشمند، چراغ راهنما روی آینه های جانبی، حسگرهای سپر عقب و سیستم تهویه هوای برقی سایر مشخصات این محصول را تشکیل می دهند.

انتظار می رود در آینده شرکت های بیشتری قیمت خودروهای تولیدی خود را افزایش دهند. در صورتی که قیمت ارز افزایش پیدا کند، باید منتظر افزایش بیشتر قیمت خودروها در بازار باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.