قیمت گوگل پیکسل 3a و 3a ایکس ال لو رفت!

رسانه کلیک – قیمت گوگل پیکسل 3a و 3a ایکس ال در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی های هوشمند به ترتیب دارای قیمت پایه 490 و 600 دلار هستند.

گوگل در حال توسعه دو گوشی میان رده است. این محصولات که پیکسل 3a و پیکسل 3a XL نام دارند، در سال جاری میلادی از راه می رسند.

به تازگی قیمت گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a ایکس ال به اینترنت راه پیدا کرده است. در همین راستا، پیکسل 3a با کدنام Sargo دارای قیمت پایه 490 دلار (649 دلار کانادا) و پیکسل 3a XL دارای قیمت پایه 600 دلار (799 دلار کانادا) است.

قیمت های فاش شده تفاوت چندانی با گذشته ندارند. در گذشته گزارشی در اینترنت منتشر شده بود که به قیمت 450 یورویی پیکسل 3a اشاره می کرد. این نمونه دارای 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی بود.

گوگل گوشی های سری پیکسل 3 را با قیمت بالایی در کانادا به فروش می رساند. گوگل پیکسل 3 با قیمت پایه 999 دلار و پیکسل 3 XL با قیمت پایه 1129 دلار در اختیار خریداران کانادایی قرار می گیرد.

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با گوشی های میان رده گوگل بودیم. گوگل پیکسل 3a به صفحه نمایش 5.6 اینچی و پیکسل 3a XL به نمایشگر 6.0 اینچی مجهز می شود (مشخصات گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL لو رفت).

قدرت پیکسل 3a توسط چیپست کوالکام اسنپدراگون 670 تامین می شود و قدرت برادر بزرگتر آن را پردازنده اسنپدراگون 710 تامین می کند.

در صورتی که گزارش های گذشته صحت داشته باشد، گوگل برای گوشی های میان رده خود پردازنده کمکی Pixel Visual Core را در نظر می گیرد. این تراشه که توسط شرکت TSMC به تولید می رسد، باعث بهبود کیفیت تصاویر ثبت شده با دوربین این محصولات می شود.

درحال حاضر اطلاعات رسمی در رابطه با تاریخ معرفی این گوشی های هوشمند در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.