بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رسما معرفی شد

رسانه کلیک – استودیوی ریسپاون اینترتینمنت با همکاری شرکت الکترونیک آرتز رسما در جریان جشن جنگ ستارگان به طور کامل از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رونمایی کرد.

سری جنگ ستارگان به دلیل داستان پردازی قوی و جهان اکشن، چه در میان دوستداران سینما و چه در میان بازیکنان از محبوبیت بالایی برخوردار است. حق امتیاز ساخت بازی های ویدیویی این مجموعه در اختیار الکترونیک آرتز قرار دارد که این شرکت در نسخه های اخیر از جمله Star Wars Battlefront II عملکرد چندان خوبی از خود به نمایش نگذاشته و جدا از ساخت چندین اثر نسبتا ضعیف از این سری، موج اعتراضات بازیکنان را نیز به دنبال داشته است.

اگرچه چند وقتی است از ساخت نسخه جدید سری جنگ ستارگان به نام Star Wars Jedi: Fallen Order توسط استودیوی ریسپاون اینترتینمنت، خالق بازی تایتانفال و بازی بی نظیر Apex Legends، اطلاع داریم، اما این عنوان تا به امروز به طور کامل معرفی نشده بود. در همین رابطه، همان طور که شرکت الکترونیک آرتز وعده داده بود، ساعاتی پیش اولین تریلر رسمی بازی به همراه جزئیات تکمیلی از داستان، تاریخ دقیق انتشار و مزایای پیش خرید با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشته شد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بر این اساس، داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order کمی پس از حوادث اثر Star Wars: Revenge of the Sith جریان دارد. جایی که نیروهای Jedi به عنوان خائن معرفی شده و تحت تعقیب قرار دارند.

در این میان، یک شوالیه به نام کال کستیس (Cal Kestis) که دوره آموزشی خود را طی می کند، از این تعقیب و گریز و دستور 66 (Order 66) جان سالم به در برده و سفر ماجراجویی خود را آغاز می کند. سفری که قرار است چندین ساعت شما را به خود سرگرم کند و با توجه به عدم وجود بخش چندنفره آنلاین و گفته سازندگان، بخش کمپین داستان این عنوان بسیار حائز اهمیت است. همچنین، به خاطر مشکلات فراوان نسخه قبلی این سری ناشی از لوت باکس ها، این عنوان ویدیویی دارای سیستم پرداخت درون برنامه ای نیست.

نسخه کامل بازی Star Wars Jedi: Fallen Order روز 24 آبان ماه امسال (15 نوامبر سال جاری میلادی) توسط شرکت الکترونیک آرتز روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی منتشر می شود. در حال حاضر امکان پیش خرید دیجیتالی بازی از طریق فروشگاه های رسمی برای علاقه‌مندان و طرفداران فراهم شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .