شیفر

طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو (3 اردیبهشت 98)

رسانه کلیک – شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو برای تاریخ 3 اردیبهشت 98 اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو پارس سال و پژو 405 دوگانه سوز حضور دارند.

ایران خودرو مانند روزهای گذشته قصد دارد تعدادی از محصولات خود را به صورت فوری در اختیار خریداران قرار دهد (شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو 2 اردیبهشت 98). 

شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

موعد تحویل

پژو پارس سال783,384,00030 روزه
پژو 405 دوگانه سوز655,784,00030 روزه

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت های در نظر گرفته شده در این طرح بر اساس قیمت حاشیه بازار است.

قیمت خودرو در سال 98 در بازار آزاد با افزایش روبه‌رو بوده است به گونه ای که پژو 206 تیپ با قیمت 83 میلیون تومان و پژو 206 تیپ 5 با قیمت 95 میلیون تومان خرید و فروش می شود.

در حالی که ایران خودرو و سایپا با فروش فوری محصولات خود سعی در کنترل وضعیت دارند، به نظر می رسد بازار آزاد همچنان تشنه خودروی جدید است (شرایط فروش فوری محصولات سایپا فروردین 98).

ایران خودرو علاوه بر فروش فوری، پیش فروش محصولات خود را چند روز پیش آغاز کرد (طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو فروردین 98). خودروهای موجود در این طرح در سال آینده در اختیار خریداران قرار می گیرد.

شرکت های مختلف با شروع سال 98، قیمت مدل جدید خودروهای خود را اعلام کردند (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد). اکثر خودروهای مدل 98 در مقایسه با گذشته افزایش قیمت زیادی را تجربه کرده اند (قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 اعلام شد).

بیشترین افزایش قیمت مربوط به چری تیگو 7 است که از این پس با قیمت 393 میلیون تومان به فروش می رسد (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد). این قیمت چند سال پیش برای یک خودروی چینی دور از تصور بود.

شرکت های واردکننده خودرو نیز با وجود ممنوعیت واردات، تصمیم به فروش محصولات خود با موعد تحویل 30 روزه گرفته اند. در این میان می توان به پرشیا خودرو اشاره کرد که به تازگی قیمت جدید محصولات بی ام و در بازار ایران را اعلام کرده است (فروش خودروهای بی ام و با قیمت نجومی در بازار ایران آغاز شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.