تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 بار دیگر لو رفت!

رسانه کلیک – خرده فروش اسلواکی به نام Pro Gaming Shop چندی پیش تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 را در فروشگاه اینترنتی خود به اشتراک گذاشت که از عرضه بازی در اوایل آذر ماه امسال حکایت دارد.

بازی سایبرپانک 2077 یکی از مورد انتظارترین و جاه طلبانه ترین اثر ویدیویی نسل هشتم به شمار می رود که در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود در استودیوی «سی دی پروجکت رد» را طی می کند. با وجود اینکه روند خلق این عنوان از شش سال پیش آغاز شده، اما متاسفانه هنوز زمان عرضه آن تعیین نشده و جالب تر اینکه گویا فرآیند توسعه آن به این زودی ها هم به اتمام نخواهد رسید.

در طرف دیگر، تعیین تاریخ انتشار بازی ها از سوی خرده فروشان موضوع جدیدی در صنعت بازی های ویدیویی نیست و هر از چند گاهی فروشگاه های اینترنتی زمان عرضه بازی های مورد انتظاری همچون The Last of Us Part II و سایبرپانک 2077 را مشخص می کنند. اطلاعاتی که اگرچه در میان آن ها ضد و نقیض های متعددی به چشم می خورد، اما برخی از این جزئیات به درستی تعیین شده و به واقعیت نیز پیوسته اند.

در همین راستا، چندی پیش یک خرده فروش اسلواکی به نام Pro Gaming Shop از عرضه بازی سایبرپانک 2077 در روز پنج شنبه 7 آذر ماه سال 98 (28 نوامبر سال جاری میلادی) خبر داد. به گفته این فروشگاه، بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در روز مذکور روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد.

البته، آخرین ویدیوی منتشر شده از این بازی حاکی از آن است که ساخت سایبرپانک 2077 به این زودی ها به اتمام نمی رسد و این اثر با پایان روند ساخت خود فاصله زیادی دارد! علاوه بر این، استودیوی سی دی پروجکت رد در آغاز سال میلادی 2019 ضمن تکذیب تمامی شایعه های مرتبط با زمان عرضه بازی، رسما اعلام کرد که این عنوان هر زمان که آماده باشد، به دست گیمرها خواهد رسید.

در هر حال، لازم به ذکر است که استودیوی سی دی پروجکت رد هنوز هیچ واکنشی در قبال این گزارش نشان نداده است. از این رو، گزارش فوق تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه باقی می ماند و نمی توان با قاطعیت در خصوص تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 اظهار نظر کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.