شیفر

شرایط فروش فوری ایران خودرو (4 اردیبهشت 98)

رسانه کلیک – شرایط فروش فوری ایران خودرو برای تاریخ 4 اردیبهشت اعلام شد. در این طرح شاهد حضور خودروهای پژو 405 بنزینی و 405 SLX هستیم.

به نظر می رسد تا زمان ایجاد تعادل در قیمت خودروها در بازار آزاد، شاهد فروش فوری ایران خودرو باشیم (طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو 3 اردیبهشت 98). به تازگی این شرکت شرایط فروش فوری دو محصول دیگر خود را اعلام کرده است.

فروش فوری ایران خودرو برای تاریخ 4 اردیبهشت به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

زمان تحویل

پژو 405 بنزینی SLX678,884,00030 روز
پژو 405 بنزینی631,584,00030 روز

افراد می توانند از فردا ساعت 10 صبح این خودروها را سفارش دهند. لازم به ذکر است؛ امکان ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت وجود دارد و پس از تکمیل ظرفیت، این طرح فروش غیر فعال می شود.

ایران خودرو مانند گذشته، خودروهای خود را با قیمت حاشیه بازار به فروش می رساند. ایران خودرو در ماه اسفند جدیدترین قیمت حاشیه بازار خود را منتشر کرد که اختلاف بالایی با قیمت خودرو در بازار آزاد در ماه جاری دارد.

با شروع سال 98 شاهد افزایش قیمت خودروها در بازار آزاد بودیم که این موضوع تا حدودی غیرمنطقی به نظر می رسد. شرکت های ایران خودرو و سایپا تولید روزانه خود را افزایش داده اند و همچنین شاهد شروع تحویل خودروهای ثبت نامی به خریداران هستیم.

در حالی که تعدادی از کارشناسان افزایش قیمت رسمی را دلیلی بر بالا رفتن قیمت در بازار آزاد می دانند، برخی دیگر به این موضوع اشاره می کنند که دلالان برای افزایش بیشتر قیمت در حال خریداری خودرو هستند. در صورتی که قیمت خودرو افزایش پیدا کند، بازار مانند سال گذشته راکد می شود.

در سال جاری شرکت ها قیمت جدید محصولات خود با مدل 98 را اعلام کرده اند (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد). تمام خودروها با مدل 98 در مقایسه با گذشته افزایش قیمت داشته اند (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.