کنسول جدید نینتندو در E3 2019 معرفی نمی شود!

رسانه کلیک – بر خلاف شایعه ها و گزارش متعدد، شرکت ژاپنی نینتندو رسما اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای معرفی کنسول جدید نینتندو در مراسم E3 سال جاری میلادی ندارد.

با توجه به اینکه زمان زیادی به پایان چرخه عمر کنسول های نسل هشتم باقی نمانده و دو شرکت مایکروسافت و سونی به صراحت از ساخت و توسعه نسل جدید کنسول های بازی خود سخن گفته اند، گاها حدس و گمانه زنی های متعددی در خصوص ساخت مدل ارزان تر نینتندو سوییچ در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد که به عرضه این دستگاه طی پاییز امسال اشاره می کنند.

در این میان، چندی پیش یک روزنامه معتبر ژاپنی به نام Nikkei ادعا کرد که مدل کوچک شده نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی راهی بازار می شود و سپس در آینده نه چندان دور، شاهد عرضه نسل جدید کنسول سوییچ خواهیم بود. (نسل بعدی کنسول نینتندو سوییچ در راه است؟) گزارشی که واکنش رسمی شرکت ژاپنی نینتندو را به دنبال داشته است. بر این اساس، چندی پیش شرکت نینتندو طی پیامی رسما اعلام کرد که برنامه ای برای معرفی کنسول جدید نینتندو در جریان مراسم E3 2019 ندارد و طی چند ماه آینده شاهد معرفی سخت افزار جدیدی از سوی این شرکت نخواهیم بود.

با این حال، خبر امیدوار کننده برای علاقه مندان به سوییچ این است که مدیر عامل نینتندو در جریان این بیانیه رسما از تمایل این شرکت به گسترش و توسعه پلتفرم های خود سخن گفت. بدین ترتیب، هرچند معرفی مدل بعدی کنسول نینتندو در مراسم E3 به طور رسمی رد شده، اما شرکت نینتندو به صراحت عرضه مدل ارزان و کوچک شده نینتندو سوییچ را تکذیب نکرده است.

از طرف دیگر، از آنجا که نینتندو پیش تر مدل ارزان تر و کوچک تر نینتندو 3DS را تحت عنوان نینتندو 2DS روانه بازار کرده، می توان به عرضه مدل کوچک سوییچ نیز امیدوارتر بود.

گفتنی است که بر اساس گزارش های مختلف، به نظر می رسد کنسول های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن در سال میلادی 2020 به بازار عرضه شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، چندان دور از انتظار نیست که شرکت نینتندو سوییچ نیز عرضه مدل ارزان قیمت نینتندو سوییچ را به سال آینده میلادی موکول کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.