شیفر

شرایط فروش فوری ایران خودرو (7 اردیبهشت 98)

رسانه کلیک – شرایط فروش فوری ایران خودرو برای تاریخ 7 اردیبهشت 98 اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 بنزینی حضور دارند.

در حالی که فروش فوری و پیش فروش خودروهای داخلی تاثیری بر قیمت آن ها در بازار آزاد نداشته، ایران خودرو همچنان به صورت روزانه تعداد محدودی از محصولات خود را به صورت فروش فوری در اختیار خریداران قرار می دهد (نگاهی به قیمت خودروهای داخلی در بازار 5 اردیبهشت 98).

شرایط فروش فوری ایران خودرو برای تاریخ 7 اردیبهشت 98 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

زمان تحویل

پژو 206 تیپ 2672,834,00030 روز
پژو 405 بنزینی631,584,00030 روز

همانطور که در لیست بالا مشاهده می کنید، قیمت های در نظر گرفته شده در این طرح بر اساس قیمت حاشیه بازار است.

ایران خودرو در چند روز گذشته چندین محصول خود را به صورت فروش فوری در اختیار خریداران قرار داده است؛ با این حال مانند سال گذشته دنا در این طرح ها حضور ندارد (شرایط فروش فوری ایران خودرو 4 اردیبهشت 98). علاوه بر این شرکت، سایپا نیز شرایط فروش فوری محصولات خود را اعلام کرده بود (شرایط فروش فوری محصولات سایپا فروردین 98).

با شروع سال جدید، شرکت ها در حال اعلام قیمت جدید محصولات خود با مدل 98 هستند (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد). قیمت های اعلام شده افزایش شدیدی را در مقایسه با سال گذشته از خود نشان می دهند (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد).

در رابطه با آینده بازار خودروهای داخلی و وارداتی نمی توان پیش بینی دقیقی کرد. در حالی که واردات خود ممنوع است، پرشیا خودرو برای محصولات شرکت بی ام و شرایط فروش فوری اعلام کرده است (فروش خودروهای بی ام و با قیمت نجومی در بازار ایران آغاز شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.