آموزش اینستاگرام

قیمت جدید جک S3 دوباره اعلام شد؛ افزایش مجدد در کمتر از 10 روز!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – قیمت جدید جک S3 برای اردیبهشت ماه دوباره تغییر کرد. قیمت این خودرو در کمتر از 10 روز افزایشی 15 میلیون تومانی را تجربه کرده است.

شرکت کرمان موتور در یک اقدام غیر منطقی، قیمت جدید جک S3 را برای بار دوم اعلام کرد (قیمت جدید جک اس 3 با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد). این خودرو از این پس با قیمت 196 میلیون تومان به فروش می رسد.

قیمت قدیم و جدید جک اس 3 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت قدیم (تومان)

قیمت جدید (تومان)

جک S3 اتوماتیک180,500,000195,900,000

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت جدید جک S3 در مقایسه با گذشته رشدی نزدیک به 15 میلیون تومان داشته است. خریداران می توانند این خودرو را به صورت نقدی و اقساطی سفارش دهند.

قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در هفته های اخیر افزایش زیادی داشته است. در این میان شرکت ها نیز تصمیم به افزایش قیمت محصولات خود گرفته اند (قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 اعلام شد).

در حالی که بسیاری از مردم به علت طرح های فروش فوری ایران خودرو و سایپا در اواخر سال گذشته، منتظر ثبات در بازار بودند، با شروع سال جدید قیمت خودرو به صورت افسارگسیخته در حال افزایش است (قیمت جدید جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد).

مسئولین در حال حاضر واکنشی نسبت به این افزایش قیمت از خود نشان نداده اند. به نظر می رسد افزایش قیمت ها با رضایت این افراد در حال اعمال است. ثبات در بازار ارز باعث شده افزایش قیمت خودو کاملا غیر منطقی به نظر برسد.

جک اس 3 به یک موتور 4 سیلندر با حجم 1590 سی سی مجهز شده که حداکثر قدرتی برابر با 107 اسب بخار و گشتاوری برابر با 155 نیوتون متر را در اختیار راننده قرار می دهد. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس خودکار CVT به چرخ ها منتقل می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.