نسخه بتای بازی Halo: The Master Chief Collection تاخیر خورد!

رسانه کلیک – استودیوی «343 اینداستریز» چندی پیش طی پیامی اعلام کرد که به دلیل پیچیدگی مسائل فنی، نسخه بتای بازی Halo: The Master Chief Collection با کمی تاخیر منتشر خواهد شد.

در حالی که بسیاری از هواداران پر و پا قرص مجموعه هیلو خود را برای تجربه نسخه بتای بازی Halo: The Master Chief Collection روی پلتفرم رایانه شخصی طی ماه جاری میلادی آماده کرده بودند، لیکن به نظر می رسد پروسه ساخت و توسعه این عنوان مطابق پیش بینی و برنامه ریزی استودیوی 343 اینداستریز پیش نرفته و سازندگان به دلیل مشکلات فنی، به زمان بیشتری نیاز دارند.

چند هفته پیش بود که آقای برایان جرارد (Brian Jarrard)، مدیر انجمن استودیوی 343 اینداستریز، طی پیامی از عرضه نسخه بتای بازی Halo: The Master Chief Collection در ماه آوریل امسال خبر داد. این در حالی است که با وجود اتمام ماه آوریل، نسخه آزمایشی بازی مذکور هنوز در دسترس بازیکنان قرار نگرفته است. در همین راستا، برایان جرارد بیانیه دیگری در این زمینه منتشر کرد که از تاخیر در انتشار نسخه بتای این عنوان حکایت دارد.

به گفته استودیوی 343 اینداستریز، نسخه بتای بازی Halo: The Master Chief Collection به دلیل پیچیدگی مسائل فنی، در ماه آوریل به دست کاربران پلتفرم پی سی نمی رسد و این عنوان در تاریخ دیگری منتشر خواهد شد. متاسفانه، سازندگان هنوز تاریخ جدید عرضه آن را مشخص نکرده اند. در طرف دیگر، برایان جرارد رسما اعلام کرد که به زودی اطلاعات بیشتری حول بازی مذکور ارائه خواهد شد.

بازی Halo: The Master Chief Collection یک کالکشن از مجموعه پرطرفدار هیلو به شمار می رود که شامل عناوین Halo: Combat Evolved، هیلو 2، هیلو 3، هیلو 4 و Halo: Reach می‌ شود. بر این اساس، نسخه بتای این عنوان در چند فاز مختلف منتشر می شود که در هر فاز، یکی از نسخه های یاد شده در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. گفته شده که اولین فاز آزمایشی مربوط به بازی Halo: Reach است.

نسخه پی سی بازی Halo: The Master Chief Collection برای اولین بار در ماه مارس امسال معرفی شد. این در حالی است که عنوان مذکور در سال میلادی 2014 برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شده است. هرچند که هنوز زمان دقیقی برای عرضه نسخه رایانه شخصی این بازی وجود ندارد، لیکن مایکروسافت از انتشار آن طی سال جاری میلادی سخن گفته است. ذکر این نکته مهم است که بازیکنان می توانند هر کدام یک از نسخه های موجود در این اثر را به صورت جداگانه نیز خریداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.