شیفر

فیس بوک امکان چت همزمان در مسنجر، اینستاگرام و واتساپ را فراهم می کند

رسانه کلیک – فیس بوک قصد دارد قابلیتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا بتوانند توسط آن، با استفاده از مسنجر، اینستاگرام و واتساپ به صورت همزمان چت کنند.

اوایل سال جاری میلادی شاهد انتشار شایعاتی مبنی بر یکپارچه سازی تعدادی از اپلیکیشن های فیس بوک بودیم. مسنجر، واتساپ و اینستاگرام این برنامه ها را تشکیل می دهند. این یکپارچه سازی به کاربران اجازه می دهد به صورت همزمان توسط این سه اپلیکیشن چت کنند. در حال حاضر کاربران برای چت باید به صورت جداگانه از این اپلیکیشن ها استفاده کنند.

به نظر می رسد شایعات رنگ واقعیت به خود می گیرند چرا که این شرکت در کنفرانس توسعه دهندگان F8، یکپارچه سازی اپلیکیشن های خود را به صورت رسمی تایید کرده است.

این موضوع توسط مدیر محصولات مصرفی مسنجر، Asha Sharma اعلام شده است. بر اساس گفته Sharma، کاربران در آینده می توانند پیام خود در این سه پلتفرم به صورت همزمان برای دیگران ارسال کنند.

این ویژگی، تجربه جدیدی را برای کاربران فراهم می کند. یک اپلیکیشن می تواند پیام ها را از منابع مختلف دریافت کند. شارما به این موضوع اشاره کرده که کاربران می توانند بدون توجه به پیام رسانی که از آن استفاده می کنند و یا اپراتور همراهی که از آن خدمات دریافت می کنند، با یکدیگر در ارتباط باشند.

در حال حاضر اطلاعات دقیقی در رابطه با این قابلیت در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. این احتمال وجود دارد که ویژگی جدید فیس بوک، باعث سردرگمی کاربران و یا کاهش امنیت آن ها شود.

انتظار می رود این قابلیت در آینده نه چندان نزدیک در اختیار کاربران قرار بگیرد. این شرکت به تازگی اعلام کرده قصد دارد تعداد لایک پست های اینستاگرام را مخفی کند. طرحی که ابتدا به صورت آزمایشی در کانادا اجرا می شود (اجرای طرح آزمایشی پنهان کردن تعداد لایک های اینستاگرام).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.