شیفر

ادامه رکوردشکنی فیلم انتقام جویان پایان بازی در باکس آفیس!

رسانه کلیک – فیلم انتقام جویان پایان بازی به رکوردشکنی های خود در باکس آفیس ادامه می دهد. فروش جهانی این فیلم از 2 میلیارد دلار عبور می کند.

فیلم اونجرز اند گیم در گذشته نه چندان دور تبدیل به سریع ترین فیلم با فروش جهانی 1 میلیارد دلار شد و در آینده نزدیک نیز شاهد رکوردشکنی دیگری توسط آن خواهیم بود (فیلم انتقام جویان پایان بازی رکورد باکس آفیس را جابه‌جا کرد).

انتظار می رود فروش جهانی این فیلم در پایان امروز از 2 میلیارد دلار عبور کند. در صورتی که این موضوع به حقیقت بپیوندد، فیلم انتقام جویان پایان بازی تبدیل به یکی از 5 فیلم جهان با فروش جهانی بالاتر از 2 میلیارد دلار می شود.

در حال حاضر فیلم انتقام جویان آخر بازی فروش جهانی برابر با 1.78 میلیارد دلار را تجربه می کند، البته باید به این مبلغ میزان فروش خانگی آن و همچنین میزان فروش در بازار چین برای امروز را نیز اضافه کرد.

 فیلم اونجرز 4 به احتمال زیاد در آینده به عنوان یکی از پرفروش ترین فیلم های تاریخ به اکران خود پایان می دهد. فیلم انتقام جویان 4 هم اکنون در رده ای بالاتر از فیلم Jurassic World قرار دارد. فروش جهانی این فیلم در مدت اکران به 1.672 میلیارد دلار رسیده بود.

فیلم انتقام جویان پایان بازی توسط برادران روسو کارگردانی شده است. در این فیلم بازیگران زیادی به ایفای نقش پرداخته اند که از میان آن ها می توان به رابرت داونی جونیور، مارک رافلو، کریس همسورث، اسکارلت جوهانسون، جرمی رنر، دان چیدل، پل راد، بری لارسون، کارن گیلان، دانای گوریرا، بردلی کوپر و جاش برولین اشاره کرد.

فیلم Avengers Endgame در باکس آفیس هفته گذشته با اختلاف زیاد در صدر قرار گرفت (باکس آفیس هفته چهارم آوریل: رکوردشکنی فیلم Avengers: Endgame). برخی از تحلیلگران به این موضوع اشاره می کنند که قسمت جدید فیلم اونجرز می تواند تبدیل به پرفروش ترین فیلم تاریخ شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.