قیمت جدید جیلی GC6 ویژه اردیبهشت 98 اعلام شد

رسانه کلیک – قیمت جدید جیلی GC6 از سوی شرکت خودروسازان بم در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودرو در ماه اردیبهشت با قیمت 145 میلیون به فروش می رسد.

به نظر می رسد باید به صورت ماهانه منتظر اعلام قیمت جدید خودروها از سوی شرکت های مختلف باشیم. شرکت های خودروسازی فعال در بازار ایران، به صورت ماهانه قیمت محصولات خود را افزایش می دهند!

در فروردین ماه شاهد اعلام قیمت جدید جیلی GC6 با مدل 98 از سوی شرکت خودروسازان بم بودیم؛ با این حال به تازگی قیمت این خودرو برای اردیبهشت ماه با افزایش روبه‌رو شده است. قیمت این خودرو ویژه اردیبهشت 98 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت فروردین ماه (تومان)

قیمت اردیبهشت ماه (تومان)

جیلی GC6138,000,000145,000,000

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت این خودرو در مدت زمان یک ماه افزایشی برابر با 7 میلیون تومان داشته است. در گذشته شرکت کرمان موتور نیز قیمت جک S3 را در کمتر یک ماه، افزایش داده بود (قیمت جدید جک S3 دوباره اعلام شد؛ افزایش مجدد در کمتر از 10 روز).

شرکت ها با شروع سال 98 قیمت جدید محصولات خود با مدل 98 را اعلام کردند (قیمت خودروهای ام وی ام با مدل 98 به صورت رسمی اعلام شد). در این میان چری تیگو 7 افزایش قیمت بالایی را تجربه کرد (قیمت جدید چری تیگو 7 به صورت رسمی اعلام شد).

در حالی که اقداماتی برای کاهش قیمت خودرو در بازار صورت گرفته است، شرکت های خودروسازی علاقه ای به کاهش قیمت ندارد و با افزایش مجدد قیمت محصولات خود، قصد ایجاد تلاطم در بازار را دارند.

شرکت های خودروسازی در ایران بسیار قدرتمند هستند. در همین راستا شاهد افزایش قیمت بدون دلیل و منطق از سوی آن ها هستیم. البته در میان تنها مصرف کننده ضرر می کند و سایر بخش ها، از افزایش قیمت کاذب سود می برند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .