شیفر

پیش بینی فروش 50 میلیون دلاری فیلم گودزیلا پادشاه هیولاها در افتتاحیه

رسانه کلیک – در روز 31 مه فیلم گودزیلا پادشاه هیولاها اکران می شود. بر اساس جدیدترین پیش بینی، فیلم Godzilla: King of the Monsters در افتتاحیه، فروش 50 میلیون دلاری خواهد داشت.

فیلم گودزیلا سلطان هیولاها به احتمال زیاد در افتتاحیه خود، 31 مه تا 2 ژوئن فروشی برابر با 50 میلیون دلار را در بازار آمریکای شمالی تجربه می کند. این فیلم توسط برادران وارنر و Legendary به تولید رسیده است.

فیلم بیوگرافی التون جان با نام Rocketman هفته آینده در جشنواره کن به نمایش گذاشته می شود. انتظار می رود این فیلم در افتتاحیه خود فروشی در محدوده 20 تا 22 میلیون را برای پارامونت به همراه داشته باشد.

فیلم Godzilla: King of the Monsters سومین قسمت از مجموعه فیلم MonsterVerse محسوب می شود. اولین قسمت آن در سال 2014 اکران شد و به فروشی برابر با 93.2 میلیون دلار در افتتاحیه دست پیدا کرد. قسمت دوم در سال 2017، فروشی برابر با 61 میلیون دلار در افتتاحیه خود داشت.

فیلم گودزیلا پادشاه هیولاها توسط مایکل دووگرتی کارگردانی شده و در آن بازیگرانی مانند ویرا فارمیگا، کن واتانابه، سالی هاوکینز، کایل چندلر، میلی بابی براون، برادلی وایتفورد و توماس میدلتیچ به ایفای نقش می پردازند.

فیلم راکت‌من که هفته آینده در جشنواره کن اکران می شود، توسط دکستر فلچر کارگردانی شده است. در این فیلم بازیگرانی مانند تارون اگرتون، جیمی بل و برایس دالاس هاوارد حضور دارند.

در حال حاضر فیلم انتقام جویان پایان بازی در صدر باکس آفیس جهانی قرار دارد (باکس آفیس هفته اول مه: ادامه صدرنشینی فیلم انتقام جویان پایان بازی). این فیلم با فروش بالاتر از 2 میلیارد دلار، به دنبال شکست رکورد فیلم آواتار است (فیلم آواتار 2 سال آینده اکران نمی شود؛ تغییر در برنامه های دیزنی).

انتظار می رود فیلم اونجرز اند گیم هفته آینده نیز در صدر جدول باقی بماند؛ با این حال در آینده با اکران فیلم های جدید، به مقام های پایین تری سقوط خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.