بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 معرفی می شود؟

رسانه کلیک – بر اساس گزارش های مختلف، به نظر می رسد بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 به صورت رسمی معرفی می رسد.

حدود یک ماه به برگزاری رویداد سالانه E3 2019 باقی مانده و با وجود اینکه سونی برای اولین بار در تاریخ در این نمایشگاه شرکت نمی کند، کمپانی های مختلف از جمله مایکروسافت و یوبی سافت نه تنها خود را برای برگزاری یک کنفرانس جذاب آماده می کنند، بلکه در حال حاضر نیز با انتشار تیزرها و بیانیه های متعدد، تا حدودی به معرفی محصولات و بازی های جدید خود پرداخته اند. در طرف دیگر، حدس و گمانه زنی های زیادی در خصوص بازی های حاضر در این مراسم به چشم می خورد که جدیدترین آن ها، به معرفی بازی جدید شرکت راک استار گیمز اشاره می کند.

در همین راستا، چندی پیش یکی از کاربران انجمن ردیت با اشاره به ساخت پوستر تبلیغاتی، از حضور بازی جدید راک استار گیمز در مراسم E3 2019 خبر داد. این کاربر مدعی است که پیش تر یک صفحه تبلیغاتی از یک بازی معرفی نشده برای شرکت تیک تو اینتراکتیو طراحی کرده و به همین خاطر، ممکن است این بازی در جریان مراسم پیش رو معرفی شود.

در حالی که این کاربر اطلاعات دیگری از بازی جدید راک استار گیمز ارائه نکرده، این گزارش بار دیگر به شایعه ساخت و توسعه نسخه دوم بازی محبوب Bully دامن زده است. اگرچه این فرد نام هیچ کدام از مجموعه های ویدیویی شرکت راک استار گیمز را به زبان نیاورده، ولی بسیاری از بازیکنان و طرفدارانی که سال های طولانی در انتظار عرضه بازی Bully 2 بودند، این گزارش را به عنوان مذکور نسبت داده اند. در طرف دیگر، برخی بر این باورند که شرکت راک استار گیمز به زودی از نسخه ششم مجموعه Grand Theft Auto رونمایی می کند.

با توجه به عرضه بازی رد دد ردمپشن 2 در سال گذشته میلادی، احتمال عرضه بازی جدید راک استار گیمز در ادامه سال بسیار کم است. همچنین، فراموش نکنید که شرکت راک استار گیمز هرگز حضور مستقلی در مراسم E3 نداشته و تمایل چندانی به معرفی بازی های جدید خود طی این رویداد ندارد. تمامی این موارد به طور غیرمستقیم ادعای کاربر انجمن ردیت را رد می کند. لازم به ذکر است؛ جدیدترین آگهی استخدام این شرکت جزئیات مرموزی در خصوص آغاز مراحل ساخت بازی Bully 2 به اشتراک می گذارد. (بازی Bully 2 در راه است؛ بازگشت قلدر مدرسه)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.