شیفر

استیکر متن ترانه به استوری اینستاگرام اضافه می شود؟

رسانه کلیک – مطابق اخبار جدید، به نظر می رسد اینستاگرام قصد افزودن ویژگی جدیدی، استیکر متن ترانه ها به استوری را داشته باشد.

استوری اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین قابلیت های این اپلیکیشن به شمار رفته و روزانه میلیون ها استوری توسط افراد فعال در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود.

در ابتدا تنها قادر به افزودن عکس و یا فیلم در استوری های خود بودید، اما به مرور زمان امکانات جدید، جالب و پیشرفته ای به این قابلیت اینستاگرام اضافه شد؛ از جمله قرار دادن استیکر کوییز (آموزش گذاشتن کوییز در استوری اینستاگرام) و استیکر موزیک (چگونه در استوری اینستاگرام خود موزیک قرار دهیم؟).

به نظر می رسد اینستاگرام طی اقدامی جدید، در حال آزمایش ویژگی جدیدی برای استوری این شبکه اجتماعی است. این ویژگی جدید، امکان افزودن استیکر متن ترانه ها همزمان با پخش ترانه در یک ویدیو است.

Jane Manchun Wong در ماه آوریل، از این ویژگی جدید در توییتر رونمایی کرد و متن ترانه ای را در کنار موزیک ویدیوی خود پخش کرد. وی در ادامه اظهار داشت که اینستاگرام در حال کار روی امکان افرودن استیکر متن ترانه ها به استوری ها بوده و به زودی طرح آزمایشی آن را اجرا خواهد کرد.

اینستاگرام در تابستان گذشته امکان افزودن موزیک به استوری ها را فراهم کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد به پست هایی که می خواهند در استوری خود قرار دهند، موزیک پس زمینه اضافه کنند. کاربران اکنون می توانند به استوری های خود موزیک اضافه کرده و هر 15 ثانیه ای از آن را که خواستند، برای عکس یا فیلم خود انتخاب کنند.

در ماه دسامبر، اینستاگرام ویژگی های تازه ای را به استوری اضافه کرد؛ از جمله آن که کاربران با موزیک به سوالات پاسخ دهند، از ویژگی جدید شمارش معکوس استفاده کنند و در ویدیوهای لایو نیز استیکر سوال قرار دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.