شرایط فروش فوری ایران خودرو (23 اردیبهشت 98)

رسانه کلیک – شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه 23 اردیبهشت اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو 405 بنزینی و سمند LX سال حضور دارند.

ایران خودرو مانند چند روز گذشته، تعداد محدودی از محصولات خود را به فروش می رساند (طرح فروش فوری ایران خودرو 22 اردیبهشت 98).

شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه 23 اردیبهشت 98 به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

موعد تحویل

پژو 405 بنزینی631,584,00030 روز
سمند LX سال667,714,00030 روز

مانند همیشه، قیمت های در نظر گرفته شده در این طرح بر اساس قیمت حاشیه بازار است.

این طرح فروش از امروز ساعت 10 صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند. انتظار می رود ظرفیت این طرح در دقایق اولیه، تکمیل شود.

ایران خودرو و سایپا در تنظیم بازار موفق عمل نکرده اند. در حالی که این شرکت ها موفق به افزایش دو برابری قیمت محصولات خود شده اند، همچنان آن ها را تحویل نمی دهند و میزان تولید آن ها نیز در مقایسه با گذشته کاهش پیدا کرده است.

در هفته های اخیر قیمت خودرو با افزایش روبه‌رو بوده و نشانه ای مبنی بر کاهش آن در آینده نزدیک مشاهده نمی شود. در حالی که مدیر کل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر از تحقق تمام تعهدات خودروسازان تا پایان سال 98 داده است، تحویل تمام خودروهای ثبت نامی غیر ممکن به نظر می رسد.

در گذشته مسئولان در رابطه با بازار خودرو اظهار نظر زیادی کردند که برای مثال می توان به ممنوعیت پیش خودرو اشاره کرد، البته تنها چند روز پس از اعلام این موضوع، ایران خودرو دور تازه پیش فروش محصولات خود را آغاز کرد!

در بازار آزاد قیمت پراید به 60 میلیون تومان رسیده و همچنین پژو 206 تیپ 2 با قیمتی نزدیک به 100 میلیون تومان خرید و فروش می شود. علاوه بر خودروهای تولید داخل، قیمت خودروهای وارداتی نیز با افزایش مواجه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.