طراح The Last Of Us 2 به استودیوی جدید ایکس باکس پیوست!

رسانه کلیک – طراح بازی های آنچارتد 4 و The Last Of Us 2، رابرت رایان چندی پیش به جمع اعضای استودیوی جدید ایکس باکس به نام The Initiative ملحق شد.

در حالی که مایکروسافت در نسل هشتم کنسول خود با مشکلات زیادی از جمله کمبود بازی های انحصاری دست و پنجه نرم می کند، به نظر می رسد این شرکت برنامه های مختلفی برای شروع موفق نسل نهم در نظر گرفته و در حال حاضر به خرید و تاسیس استودیوی های بازی سازی متعددی روی آورده است.

در همین راستا، ردموندی ها در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود در نمایشگاه E3 2018 رسما از تاسیس استودیوی جدید ایکس باکس تحت عنوان The Initiative خبر دادند. با گذشت زمان، مایکروسافت بازی سازان معروفی از جمله درو ماری، خالق دو بازی محبوب Resistance و Sunset Overdrive و کریس اونیل، طراح مراحل بازی God of War را به استخدام استودیوی جدید خود درآورد. حال، جذب نیروهای نام آشنا توسط ردموندی ها تمامی ندارد و این شرکت در تازه ترین اقدام خود، آقای رابرت رایان (Robert Ryan)، کارمند سابق ناتی داگ را به تیم استودیوی The Initiative ملحق کرد.

رابرت رایان ساخت و طراحی بازی های معروفی را در کارنامه خود دارد. وی از سال 2011 تا 2017 در استودیوی سرشناس «ناتی داگ» فعالیت کرده و در طول این مدت وظیفه طراحی بازی های Uncharted 3: Drake’s Deception، آنچارتد 4 و نسخه اول و دوم مجموعه The Last Of Us را برعهده داشته است. رایان پیش تر استودیوی ناتی داگ را به مقصد استودیوی EA Motive ترک کرد و در آن روی ساخت یک بازی معرفی نشده فعالیت کرده است.

هرچند آقای رابرت رایان هنوز اشاره ای به حضور در استودیوی جدید ایکس باکس نکرده، اما وب‌سایت ویندوز سنترال با بررسی پروفایل لیندکین رایان، حضور وی در استودیوی مذکور را تایید کرده است. انتظار می رود طی مراسم E3 سال جاری، مایکروسافت رسما به جذب رابرت رایان اشاره کرده و چه بسا به معرفی اولین پروژه در دست ساخت این استودیو نیز بپردازد.

گفتنی است؛ مدیریت استودیوی تازه تاسیس The Initiative در حال حاضر بر عهده دارل گالگر، مدیر ارشد سابق شرکت کریستال داینامیکس است و در اواسط تابستان سال گذشته، تولید کننده عنوان پرطرفدار خدای جنگ به نام برین وسترگارد نیز به این استودیو ملحق شد. بر این اساس، به نظر می رسد مایکروسافت با جذب چنین افراد نامداری، به دنبال خلق بازی های انحصاری باکیفیتی برای کنسول بعدی ایکس باکس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .