تاریخ پخش سریال ویچر لو رفت!

رسانه کلیک – اخیرا اطلاعاتی در رابطه با سریال ویچر به اینترنت راه پیدا کرده که تاریخ پخش آن توسط نتفلیکس را افشا می کند.

نتفلیکس در حال کار روی سریال The Witcher است. بر اساس اعلام این شبکه، سریال ویچر اواخر سال جاری میلادی پخش می شود، البته نتفلیکس تاریخ دقیق پخش این سریال را اعلام نکرده است.

به تازگی گزارشی تاریخ دقیق پخش این سریال را مشخص کرده است. بر اساس گزارشی از Recapped، اولین قسمت سریال The Witche در تاریخ 20 دسامبر 2019 پخش می شود.

در گذشته شاهد انتشار گزارش های مشابه از سوی این منبع در رابطه با سریال ویچر بودیم. در گزارش های قبلی بازیگران این سریال لو رفته بود که البته پس از مدتی از سوی نتفلیکس تایید شد. با توجه به این موضوع، انتظار می رود گزارش اخیر نیز صحت داشته باشد.

در گزارش جدید علاوه بر اعلام تاریخ پخش این سریال، به آغاز تولید فصل دوم آن در دسامبر سال جاری میلادی نیز اشاره شده است. انتظار می رود فصل دوم سریال ویچر در اواخر سال 2020 روی آنتن برود.

سریال The Witcher میزبان بازیگر شخصیت بتمن، هنری کویل است (هنری کویل در سریال The Witcher نقش گرالت ریویایی را بر عهده دارد). در این سریال، آنیا چالوترا نیز به ایفای نقش می پردازد. این سریال بر اساس کتاب آن ساخته می شود و شباهت کمی به بازی آن خواهد داشت. باید به این نکته اشاره کنیم که بازی ویچر نیز بر اساس نوشته های Andrzej Sapkowski ساخته شده است.

در صورتی که به این بازی علاقه دارید و خواهان مشاهده سریال آن هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا قبل از پخش این سریال، کتاب های آن را مطالعه کنید تا با موضوع سریال آشنایی بیشتری داشته باشید.

بر اساس گزارش ها، نتفلیکس از ساخت این سریال بسیار خوشحال است و در همین راستا، فصل دوم آن نیز ساخته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.