شرایط فروش فوری ایران خودرو (25 اردیبهشت 98)

رسانه کلیک – شرایط فروش فوری ایران خودرو ویژه 25 اردیبهشت اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو 405 بنزینی و پژو 405 SLX حضور دارند.

ایران خودرو به رسم گذشته، محصولات خود را امروز به صورت فروش فوری در اختیار خریداران قرار می دهد (طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو 24 اردیبهشت 98).

شرایط فروش فوری ایران خودرو برای 25 اردیبهشت به شرح زیر است:

نام خودرو

قیمت (ریال)

موعد تحویل

پژو 405 بنزینی SLX678,884,00030 روز
پژو 405 بنزینی631,584,00030 روز

این طرح از امروز ساعت 10 صبح فعال شده و تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت های در نظر گرفته شده در این طرح بر اساس قیمت حاشیه بازار است.

در روزهای اخیر قیمت خودرو در بازار روند افزایشی داشته، البته گفته می شود به علت عدم خریدار، قیمت خودروها با اندکی کاهش روبه‌رو بوده است. برای مثال قیمت پراید 20 میلیون تومانی به 60 میلیون تومان رسید و حال با کاهش قیمت، 52 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود!

در رابطه با بازار خودرو تحلیل های متفاوتی صورت گرفته است. بسیاری دلالان موجود در بازار و مافیای خودرو را دلیلی بر گرانی این محصولات می دانند و برخی به خودروسازان و عدم تحویل خودرو توسط آن ها اشاره می کنند.

در اکثر طرح های فروش ایران خودرو شاهد حضور خودروهای پژو 405، پژو 206 تیپ 2 و پژو پارس سال بودیم، البته به ندرت سمند ال ایکس سال نیز در طرح ها به فروش رسیدند. در این میان خودروهایی مانند دنا در این طرح ها غایب هستند که همین موضوع، افزایش قیمت آن را در بازار آزاد در پی دارد.

با شروع سال 98، شرکت های مختلف قیمت جدید محصولات خود را اعلام کردند که تمامی آن ها با افزایش قیمت روبه‌رو شده اند (قیمت جدید جیلی GC6 ویژه اردیبهشت 98 اعلام شد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .