شیفر

پورشه کاین S کوپه مدل 2020 به صورت رسمی معرفی شد

رسانه کلیک – پورشه کاین S کوپه مدل 2020 از راه رسید. این کراس اوور جذاب به یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری مجهز شده که دارای توربوشارژر دوقلو است.

پورشه از مدل جدید خودروی کاین رونمایی کرد. پورشه کاین S کوپه قدرتی بالاتر از نمونه پایه و کمتر از مدل توربو در اختیار راننده قرار می دهد.

این خودروی جدید از یک موتور 6 سیلندر 2.9 لیتری با توربوشارژر دوقلو بهره می برد که قدرتی برابر با 434 اسب بخار و گشتاوری برابر با 549 نیوتون متر را تولید می کند. لازم به ذکر است؛ نسخه پایه این خودروی آلمانی به یک موتور 335 اسب بخاری و مدل توربو آن به یک موتور 541 اسب بخاری مجهز شده است.

پورشه کاین S کوپه به صورت انحصاری با یک گیربکس 8 سرعت خودکار روانه بازار می شود. این جعبه دنده، قدرت تولیدی موتور را به چهار چرخ این کراس اوور منتقل می کند. سرعت پورشه کاین S کوپه در مدت زمان 4.7 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد.

در صورت سفارش این خودرو با پکیج Lightweight Sport، شتاب آن به 4.6 ثانیه بهبود پیدا می کند. حداکثر سرعت این محصول پورشه برابر با 264 کیلومتر بر ساعت است.

این خودروی جدید در مقایسه با نمونه استاندارد کاین S، به تجهیزات استاندارد متفاوتی مجهز شده است. این خودرو به صورت استاندارد از پکیج Sport Chrono بهره می برد. صندلی های پورشه کاین S کوپه در 8 جهت به صورت برقی تنظیم می شود و همچنین دارای سقف شیشه ای ثابت است.

پکیج سفارشی Lightweight Sport ظاهر اسپرت تری را برای این خودرو به همراه دارد. برای مثال در این نمونه ورودی های هوا به رنگ مشکی مات هستند و جنس اسپویلر آن، فیبر کربنی می شود.

پورشه کاین S کوپه مدل 2020 از پاییز امسال وارد بازار ایالات متحده آمریکا می شود. قیمت پایه این خودرو برابر با 89,850 دلار بوده که البته به این مبلغ، هزینه حمل به مقصد نیز اضافه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.