چگونه از پخش خودکار ویدیوها در یوتیوب جلوگیری کنیم؟

رسانه کلیک – یوتیوب معروف‌ ترین و محبوب ترین سرویس بارگذاری و تماشای ویدیو است. در این مطلب آموزش جلوگیری از پخش خودکار ویدیوها در یوتیوب را مشاهده می کنید.

 یکی از قابلیت های یوتیوب، پخش خودکار ویدیوها در صفحه اصلی بوده که به شما کمک می کند در حالی که صفحه اصلی را مرور می کنید، به راحتی ویدیوهای مختلف را هم مشاهده کنید. هنگامی که شما صفحه اصلی را مرور می کنید، ویدیوها با صدای بسته و با زیرنویس، به طور خودکار پخش می شوند (چگونه با یوتیوب پولدار شویم؟).

این قابلیت به صورت پیش فرض برای این اپلیکیشن طراحی شده است (احتمال حذف دکمه دیسلایک از یوتیوب). در این مقاله قصد داریم نحوه جلوگیری از پخش خودکار ویدیوها در یوتیوب را برای سیستم عامل اندروید آموزش دهیم.

مراحل

اپلیکیشن یوتیوب را روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید: مطمئن شوید که نسخه شما بروز باشد؛ اگر نیست از طریق Play Store اقدام به بروز کردن آن کنید.

علامت پروفایل خود را لمس کنید: این علامت در قسمت بالای سمت راست صفحه قرار دارد.

گزینه Settings را لمس کنید: این گزینه، سومین مورد از پایین است.

گزینه Autoplay را انتخاب کنید: این گزینه در قسمت Settings و زیر کلمه General قرار دارد.

گزینه Autoplay on Home را لمس کنید: یک قسمت چند گزینه ای برای شما نمایش داده می شود.

گزینه Off را انتخاب کنید تا این قابلیت برای شما غیرفعال شود: وقتی که این کار را انجام دادید، دیگر ویدیوها روی صفحه اصلی به صورت خودکار پخش نخواهند شد.

اگر قصد دارید این قابلیت را دوباره فعال کنید، گزینه Always on را در قسمت تنظیمات Autoplay on Home فعال کنید.

با جلوگیری از پخش خودکار ویدیوها در یوتیوب می توانید در مصرف اینترنت خود و در نتیجه هزینه ها صرفه جویی کنید (حذف 1.6 میلیون کانال یوتیوب در سه ماهه سوم 2018).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.