تصاویر نمونه آزمایشی بی ام و M3 مدل 2020 منتشر شد

رسانه کلیک – بی ام و M3 مدل 2020 در آینده نزدیک معرفی می شود. به تازگی عکاسان موفق به شکار نمونه آزمایشی این خودرو در پیست نوربرگ رینگ شده اند.

اولین مدل بی ام و M3 در دهه 80 میلادی معرفی شد. نمونه اصلی این خودرو با مدل E30، هیچ گونه شباهتی با جدیدترین نمونه آن، G80 ندارد. به تازگی این خودرو در پیست نوربرگ رینگ مشاهده شده است.

جدیدترین نسل بی ام و سری 3 در مقایسه با گذشته ابعاد بزرگ تری دارد؛ با این حال بی ام و M3 در پیچ ها عملکرد بسیار مناسبی را از خود به نمایش می گذارد.

این خودرو به یک موتور 6 سیلندر خطی با توربوشارژر دوقلو مجهز می شود که قادر به تولید 473 اسب بخار قدرت است. این قدرت به چهار چرخ این خودرو منتقل شده که باعث عملکرد بهتر آن می شود. انتظار می رود این خودرو در تریم Competition به موتور 500 اسب بخاری مجهز شود.

بی ام و قصد دارد با این خودرو، خریداران زیادی را جذب کند. با توجه به این موضوع، شاهد رونمایی از مدل Pure این خودروی آلمانی خواهیم بود. این خودرو به جعبه دنده دستی مجهز می شود و فاقد سیستم چهار چرخ محرک است.

این مدل به موتور ضعیف تری در مقایسه با نمونه های دیگر مجهز می شود؛ با این حال وزن کمتر آن به معنای عملکرد یکسان با نسخه های دیگر است. وجود گیربکس دستی و همچنین فروش آن به صورت محور عقب، باعث جذابیت بالای آن برای خریدار می شود.

خودروی موجود در این تصاویر به خوبی پوشانده شده است و نمی توان به طراحی آن پی برد. بی ام و M3 در سال های اخیر با پیشرفت های زیادی روبه‌رو بوده که این موضوع، عملکرد بی نظیر مدل 2020 آن را تضمین می کند.

بی ام و M3 مدل 2020 در ماه سپتامبر و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در معرض دید عموم قرار می گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.