یوبی سافت در حال ساخت بازی Far Cry 6 است

رسانه کلیک – شواهد امر گویای این موضوع است که یوبی سافت روی ساخت بازی Far Cry 6 فعالیت می کند و به احتمال قوی، این عنوان تا پایان امسال منتشر خواهد شد.

در حالی که سری Far Cry یکی از بهترین مجموعه های شرکت یوبی سافت به شمار می رود، اما انتشار جدیدترین گزارش عملکرد نسخه پنجم آن و ثبت رکورد جدید در حوزه پرفروش ترین بازی های نسل هشتم، محبوبیت و ارزش این مجموعه نزد بازیکنان را دو چندان کرد.

طبق گزارش اخیر شرکت یوبی سافت، بازی Far Cry 5 در طول این یک سال فراتر از انتظار سازندگان عمل کرده و چندی پیش به پرفروش ترین بازی نسل هشتم این شرکت تبدیل شد (Far Cry 5 رکورد پرفروش ترین بازی نسل هشتم یوبی‌سافت را شکست).

حال، به نظر می رسد یوبی سافت همچنان تمایل زیادی به توسعه بازی فار کرای 5 دارد. در همین راستا، چندی پیش وب‌سایت 4Chan به نقل از منابع ناشناس ادعا کرد که این شرکت فرانسوی در حال توسعه دو نسخه جدید از مجموعه Far Cry است. به گفته این منبع، این دو نسخه شامل بازی Far Cry 6 و نسخه فرعی Far Cry 5 می شود که متاسفانه هنوز اطلاعات بیشتری در این خصوص در دست نیست.

بازی Far Cry 6

بر اساس این گزارش، نسخه فرعی بازی فار کرای 5 هم اکنون مراحل ساخت و توسعه خود را در شعبه مونترال شرکت یوبی سافت طی می کند. این در حالی است که وظیفه ساخت بازی Far Cry 6 به شعبه تورنتو یوبی سافت محول شده و مهم تر اینکه کلینت هاکینگ (Clint Hocking)، کارگردان بازی Far Cry 2، به عنوان کارگردان بخش خلاقیت بازی در استودیوی ذکر شده ایفای نقش می کند. یوبی سافت هنوز اطلاعات فوق را تایید و یا تکذیب نکرده و این گزارش در حد یک شایعه باقی می ماند.

زمان زیادی به برگزاری رویداد E3 2019 باقی نمانده و یوبی سافت طبق روال همیشه، در این نمایشگاه حضور دارد. بدین ترتیب، پیش بینی می شود که این شرکت در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود ضمن معرفی بازی های جدید، اطلاعات بیشتری در خصوص برنامه های آتی خود ارائه کند (یوبی سافت سه بازی AAA تا پایان سال مالی جاری منتشر می کند).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.