شیفر

قیمت سرفیس هدفون 100 دلار کاهش پیدا کرد

رسانه کلیک – قیمت سرفیس هدفون در فروشگاه رسمی مایکروسافت کاهش پیدا کرد. این هدفون هم اکنون با قیمت 249.99 دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد.

اگر به دنبال خرید هدفون سرفیس شرکت مایکروسافت هستید، خبر خوبی برای شما داریم. قیمت سرفیس هدفون از سوی سازنده آن با کاهشی 100 دلاری مواجه شده است. به نظر می رسد این تخفیف برای مدت محدودی روی این محصول اعمال شود.

سرفیس هدفون در اکتبر سال گذشته میلادی به صورت رسمی از سوی مایکروسافت معرفی شد (سرفیس هدفون مایکروسافت مجهز به کورتانا رونمایی شد). این هدفون باکیفیت دارای دستیار صوتی کورتانا است. کاربران توسط این هدفون علاوه بر امکان کنترل میزان صدا، قادر به کنترل قابلیت حذف صدای مزاحم (نویز کنسلینگ) نیز هستند.

این هدفون مایکروسافت از چندین قابلیت جذاب بهره می برد. برای مثال این هدفون قادر به تغییر میان محصولات به صورت هوشمند است. علاوه بر این قابلیت، هدفون سرفیس مایکروسافت از دستیار صوتی اپل و گوگل، سیری و گوگل اسیستنت نیز پشتیبانی می کند.

سرفیس هدفون

این محصول دارای شارژدهی بسیار مناسبی است. کاربران می توانند با یکبار شارژ، تا 15 ساعت از آن استفاده کنند. این هدفون از قابلیت شارژ سریع پشتیبانی می کند و کاربران برای شارژ آن باید از پورت USB-C استفاده کنند. در صورتی که خواهان استفاده از این محصول توسط سیم باشید، مایکروسافت برای شما جک 3.5 میلی متری هدفون را در نظر گرفته است.

سرفیس هدفون در حالت عادی قیمتی برابر با 349.99 دلار دارد؛ با این حال هم اکنون کاربران می توانند از وب‌سایت رسمی مایکروسافت، این هدفون را با قیمت 249.99 دلار خریداری کنند.

این هدفون با قیمت 249.99 دلار به خوبی می تواند هدفون های دیگر را شکست دهد. مایکروسافت در سال های اخیر با تولید محصولات خود از سری سرفیس، تغییرات زیادی را در بازار محصولات هوشمند ایجاد کرده است (مایکروسافت از سرفیس لپ تاپ 2 به صورت رسمی رونمایی کرد).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.