عرضه پورشه کاین کوپه هیبریدی در سال جاری میلادی

رسانه کلیک – پورشه کاین کوپه هیبریدی سال جاری میلادی روانه بازار می شود. شرکت پورشه به تازگی این موضوع را تایید کرده است.

در حال حاضر پورشه کاین کوپه در سه مدل به فروش می رسد. مدل پایه این خودرو به یک موتور 6 سیلندر مجهز شده که قادر به تولید 335 اسب بخار قدرت است. مدل دوم، کاین کوپه S بوده که از یک موتور 434 اسب بخاری بهره می برد (پورشه کاین S کوپه مدل 2020 به صورت رسمی معرفی شد).

پورشه کاین کوپه توربو قدرتمندترین مدل این خودروی آلمانی محسوب می شود. این نمونه دارای یک موتور 8 سیلندر با امکان تولید 541 اسب بخار قدرت و 768 نیوتن متر گشتاور است (پورشه کاین کوپه توربو از راه رسید؛ قدرتمند و سریع).

پورشه قصد دارد در آینده مدل چهارمی را برای این خودرو معرفی کند. به تازگی یکی از مقامات پورشه در کشور اتریش به عرضه پورشه کاین کوپه هیبریدی در سال جاری میلادی اشاره کرده است.

انتظار می رود این خودرو به سیستم هیبریدی پورشه کاین E-Hybrid مجهز شود. در همین راستا، این کراس اوور قدرتی برابر با 455 اسب بخار و گشتاوری برابر با 699 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد.

پورشه کاین کوپه

انتظار می رود پورشه سه مدل هیبریدی از این خودرو را معرفی کند. نمونه دوم، توربو S-E Hybrid خواهد بود. این نسخه به یک موتور 8 سیلندر به همراه موتور برقی مجهز می شود که در مجموع قادر به تولید 680 اسب بخار قدرت و 850 نیوتون متر گشتاور است.

از آن جایی که این خودرو دارای پلتفرم یکسان با لامبورگینی اوروس است، احتمال استفاده از موتور 8 سیلندر 4.0 لیتری این خودروی ایتالیایی در نماینده پورشه وجود دارد.

احتمالا سومین مدل هیبریدی با نام کاین کوپه GT5 از راه می رسد. این خودرو علاوه بر موتور بنزینی 641 اسب بخاری، به یک موتور برقی نیز مجهز می شود.

پورشه کاین کوپه در نسخه پایه قیمتی برابر با 75,300 دلار دارد و در بالاترین نمونه خود، کاین کوپه توربو با تمام آپشن ها، هزینه ای نزدیک به 200 هزار دلار از خریدار طلب می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.