آموزش اینستاگرام

سامسونگ گلکسی نوت 10 با چیدمان عمودی دوربین از راه می رسد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی در رابطه با سامسونگ گلکسی نوت 10 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که بر اساس آن ها، پرچمدار آینده این شرکت کره ای دارای دوربین اصلی با چیدمان عمودی است.

افشاگر معروف، Ice Universe اطلاعاتی را در رابطه با فبلت آینده سامسونگ، گلکسی نوت 10 در اختیار رسانه ها قرار داده است. بر اساس این اطلاعات، دوربین اصلی و سلفی این پرچمدار در محل متفاوتی در مقایسه با گلکسی نوت 9 قرار می گیرد.

به نظر می رسد دوربین سلفی این گوشی هوشمند به درون نمایشگر منتقل می شود. در گذشته شاهد این سبک طراحی در گوشی های سری گلکسی S10 بودیم.

بر اساس شایعات، این دستگاه در دو نسخه و با دوربین اصلی سه گانه و چهارگانه از راه می رسد. دوربین اصلی سامسونگ گلکسی نوت 10 برخلاف نسل گذشته خود و همچنان پرچمداران سری گلکسی اس 10، دارای چیدمان عمودی خواهد بود.

نمایشگر گلکسی نوت 10

دوربین مورد استفاده در این فبلت تفاوتی با گلکسی S10 و گلکسی اس 10 پلاس نخواهد داشت. شایعات اولیه به استفاده از سنسور جدید 64 مگاپیکسلی در دوربین اصلی این اسمارت فون کره ای اشاره کرده بودند؛ با این حال به نظر می رسد با این سنسور در گلکسی S11 ملاقات می کنیم.

این سنسور جدید از ساختار Quad Bayer بهره می برد که با ترکیب پیکسل ها، تصویری 16 مگاپیکسلی در اختیار کاربران قرار می دهد. جدیدترین گزارش، کدنام گلکسی اس 11 را فاش کرده است (کدنام سامسونگ گلکسی S11 برملا شد).

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با سامسونگ گلکسی نوت 10 در فضای مجازی بودیم (سامسونگ گلکسی نوت 10 به نمایشگر با نسبت تصویر 19:9 مجهز می شود). این گوشی هوشمند در نسخه استاندارد و پرو روانه بازار می شود که البته هر دو، در نمونه های 4G و 5G به فروش می رسند (سامسونگ گلکسی نوت 10 در 4 نسخه معرفی می شود).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.