فروش بازی Resident Evil 2 از مرز 4.2 میلیون نسخه عبور کرد

رسانه کلیک – به گفته شرکت ژاپنی کپکام، میزان فروش بازی Resident Evil 2 به بیش از 4.2 میلیون نسخه در سراسر جهان رسیده است.

شرکت کپکام چند سالی است که در کنار عرضه نسخه جدید مجموعه های مشهور خود، به نسخه قبلی فرانچایزهای محبوبی از جمله رزیدنت اویل نیز اهمیت می دهد و با طراحی دوباره بافت ها و تکسچرها، نسخه ریمستر آن ها را روی کنسول های نسل هشتم و رایانه شخصی منتشر می کند. Resident Evil 2 Remake از جمله این عناوین ویدیویی است که بازسازی مجدد آن، نه تنها یاد و خاطره بازیکنان را زنده کرد، بلکه تجربه فوق العاده مهیج و لذت بخشی را برای علاقه مندان به ارمغان آورد و با توجه به ایجاد تغییرات گسترده در آن، گویا میزبان یک نسخه جدیدی از این مجموعه هستیم.

بازسازی بی عیب و نقص بازی Resident Evil 2 باعث شد تا این اثر نمرات شگفت انگیزی را از سوی منتقدان دریافت کند. بر این اساس، در حالی که میزان فروش نسخه بازسازی شده این عنوان ویدیویی تا اواسط اردیبهشت نزدیک به 4 میلیون نسخه اعلام شده بود، حال شرکت کپکام با ارائه گزارش جدیدتری، از فروش 4.2 میلیون نسخه ای آن در سراسر جهان خبر داد.

به گفته کپکام، بازی «رزیدنت اویل 2: ریمیک» از زمان عرضه خود تا به امروز، بیش از 4.2 میلیون نسخه فروش داشته که این آمار و ارقام مربوط به فروش کلی آن روی هر سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی است. نکته جالب اینجاست که میزان فروش نسخه اصلی رزیدنت اویل 2 در سال میلادی 1998 چیزی در حدود 4.96 میلیون نسخه بوده و این در حالی است که شرکت کپکام در ظرف کمتر از چهار ماه، موفق به فروش بیش از 4.2 میلیون نسخه از بازی Resident Evil 2 Remake شده است.

شرکت کپکام در ادامه میزان فروش سایر آثار خود نظیر Monster Hunter: World و Devil May Cry 5 را با هواداران در میان گذاشت. طبق این گزارش، میزان فروش بازی دویل می کرای 5 هم اکنون از مرز 2.1 میلیون نسخه عبور کرده و در طرف دیگر، میزان فروش اثر محبوب Monster Hunter: World نیز به رقم 12.4 میلیون نسخه رسیده است. لازم به ذکر است؛ بازی «مانستر هانتر: ورلد» در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین بازی تاریخ شرکت کپکام شناخته می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.