حضور مایکل پنیا در فیلم تام و جری تایید شد

رسانه کلیک – مایکل پنیا، بازیگر فیلم های مرد مورچه ای در فیلم تام و جری به ایفای نقش می پردازد. این فیلم سال 2021 اکران می شود.

حضور یک بازیگر جدید در فیلم لایو اکشن / انیمیشن تام و جری تایید شد. در این فیلم، مایکل پنیا به ایفای نقش می پردازد. این بازیگر، نقش Terrance را در فیلم تام و جری بر عهده دارد. این شخصیت مدیر محل زندگی جری، هتل پارک است.

فیلم تام و جری بر اساس کارتون آن ساخته می شود و همانطور که می توان حدس زد، در آن شاهد حضور یک گربه و موش خواهیم بود. در حالی که این دو شخصیت در برخی مواقع با یکدیگر دوست هستند، در شرایط خاصی همدیگر را تعقیب کرده و دعوا می کنند.

این شخصیت ها توسط ویلیام هانا و جوزف باربرا در سال 1940 خلق شدند. قسمت های کوتاه این کارتون در بین سال های 1940 تا 1958 و در 114 قسمت پخش شد. این کارتون کلاسیک در سال های پخش خود، 7 جایزه اسکار در بخش انیمیشن های کوتاه کسب کرد.

این سریال پس از پخش نسخه اصلی، تا چندین سال به تولید رسید. در سال 1992 شاهد اکران فیلم تام و جری با صداهای ریچارد کیند و دانا هیل بودیم.

در گذشته گزارش ها به این موضوع اشاره کرده بودند که پیتر دینکلیج به دنبال بازی در نقش Terrance در فیلم تام و جری است. این بازیگر در سریال بازی تاج و تخت به ایفای نقش پرداخته است.

مایکل پنیا در دو قسمت فیلم مرد مورچه ای حضور داشته است، البته این بازیگر در فیلم ها و سریال های دیگری نیز به ایفای نقش پرداخته و در آینده نیز چندین فیلم با بازی وی روی پرده سینما می رود.

کارگردانی فیلم تام و جری بر عهده کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز، تیم استوری است. این فیلم در تاریخ 16 آوریل 2021 اکران می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.