شیفر

منتظر معرفی آئودی Q3 اسپرت‌بک 2020 در ماه جولای باشید

رسانه کلیک – آئودی Q3 اسپرت‌بک در ماه جولای از راه می رسد. آئودی برای رونمایی از این خودروی شاسی بلند، یک مراسم مخصوص برگزار می کند.

آئودی در نشست سالانه خود، اطلاعات جدیدی در رابطه با آینده محصولات خود در اختیار رسانه ها قرار داد. در این میان می توان به توقف تولید آئودی TT و جایگزینی آن با یک خودروی برقی اشاره کرد.

این برند آلمانی در سال جاری میلادی از 7 خودروی SUV جدید رونمایی می کند که یکی از آن ها، آئودی Q3 اسپرت‌بک است. گزارش های گذشته از این خودرو با نام آئودی Q4 یاد کرده بودند.

رئیس هیئت مدیره آئودی، Bram Schot در این نشست خبر از معرفی آئودی Q3 اسپرت‌بک در ماه جولای داده است. با توجه به این موضوع که در ماه جولای شاهد برگزاری نمایشگاه خودرو نخواهیم بود، آئودی یک مراسم اختصاصی برای رونمایی از این محصول در نظر گرفته است.

آئودی زیر مجموعه فولکس واگن محسوب می شود، بنابراین برگزاری یک مراسم اختصاصی برای معرفی محصول آینده آن منطقی به نظر می رسد. دیروز اشکودا برای رونمایی از نسل جدید خودروی سوپرب یک مراسم اختصاصی برگزار کرد و در ماه اکتبر نیز شاهد رونمایی از نسل جدید فولکس واگن گلف در یک مراسم مخصوص خواهیم بود.

در حالی که این خودرو در ماه جولای معرفی می شود، انتظار می رود در نمایشگاه خودروی فرانکفورت در ماه سپتامبر سال جاری میلادی در معرض دید عموم قرار بگیرد.

بر اساس اعلام Schot، در آینده محصولات بیشتری از سری Q و A با پسوند اسپرت بک معرفی می شوند. در گذشته شاهد رونمایی از آئودی E-Tron اسپرت‌بک بودیم.

انتظار می رود تنها تفاوت میان این خودرو و نسخه استاندارد آئودی Q3، شیب سقف آن باشد. به احتمال زیاد قطعات فنی این دو محصول مانند موتور و گیربکس یکسان خواهد بود. در گذشته تصاویر جاسوسی آئودی RS Q3 اسپرت بک به اینترنت راه پیدا کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.