تصاویر جاسوسی سوپراسپرت هیبریدی فراری منتشر شد

رسانه کلیک – سوپراسپرت هیبریدی فراری در آینده نزدیک معرفی می شود. به تازگی تصاویر مخفیانه جدید این خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

هفته آینده سوپراسپرت هیبریدی فراری برای خریداران آن به نمایش گذاشته می شود؛ با این حال همچنان تصاویر آن همراه با پوشش محافظ به اینترنت راه پیدا می کند.

به تازگی تصاویر مخفیانه این خودرو در اختیار رسانه ها قرار گرفته که آن را همراه با پوشش محافظ به نمایش می گذارد. این محصول دومین خودروی هیبریدی فراری پس از لافراری محسوب می شود.

بر اساس این تصاویر، به نظر می رسد سوپراسپرت هیبریدی فراری به چراغ های جلو با زاویه تیز مجهز می شود. در بخش پشتی این خودرو شاهد استفاده از دو خروجی اگزوز مشابه با فراری 488 پیستا و F8 Tributo هستیم.

انتظار می رود با یک محصول کاملا جدید و انقلابی روبه‌رو باشیم. در گذشته نه چندان دور گزارشی از کشور آلمان در اختیار رسانه ها قرار گرفته بود که خبر از حضور سه موتور الکتریکی در این خودرو می داد.

دو موتور برقی سوپراسپرت هیبریدی فراری روی محور جلو قرار می گیرد و سومین موتور درون گیربکس آن تعبیه می شود. گفته می شود این موتورها به همراه یک موتور بنزینی 3.9 لیتری 8 سیلندر، در مجموع قدرتی برابر با 986 اسب بخار در اختیار راننده قرار می دهد.

سرعت این خودروی جدید فراری در مدت زمان 2 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. در صورت صحت این گزارش، در حقیقت با یک هایپرکار روبه‌رو هستیم. در آینده خودروهای ریماک C_Two و نسل جدید تسلا رودستر از راه می رسند. انتظار می رود شتاب این محصولات کمتر از 2 ثانیه باشد!

به نظر می رسد این خودرو در 29 مه برای خریداران به نمایش گذاشته شود؛ با این حال در اواسط ماه آینده میلادی شاهد رونمایی عمومی از آن خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.