شیفر

فصل سوم سریال جسیکا جونز در ماه ژوئن پخش می شود

رسانه کلیک – در ماه ژوئن سال جاری میلادی شاهد پخش فصل سوم سریال جسیکا جونز خواهیم بود. این سریال توسط شبکه نتفلیکس پخش می شود.

شبکه نتفلیکس به صورت رسمی تایید کرد فصل سوم سریال جسیکا جونز در اوایل ماه ژوئن پخش می شود. در حال حاضر تاریخ دقیق پخش این سریال مشخص نشده است.

فصل اول سریال Jessica Jones در سال 2015 روی آنتن رفت. این مجموعه دومین سریالی بود که با همکاری تلویزیون مارول و نتفلیکس ساخته شد. قبل از این سریال، شاهد تولید و پخش سریال دردویل بودیم. علاوه بر این دو سریال، شاهد پخش سریال های Luke Cage، مشت آهنین و The Punisher نیز بودیم.

در گذشته شبکه نتفلیکس تولید تمام سریال های مارول را متوقف کرد. اولین قربانی این تصمیم، سریال Iron Fist بود (پخش سریال Iron Fist متوقف شد). بعد از آن، تولید سریال های Luke Cage و Daredevil متوقف شد. این سریال ها در فصل های آخر خود امتیازهای مناسبی دریافت کرده بودند.

سریال Jessica Jones

این شبکه در ادامه خبر توقف ساخت ادامه سریال پانیشر و جسیکا جونز را منتشر کرد، البته این شبکه قسمت های تولید شده از این دو سریال را پخش می کند (ساخت ادامه سریال‌های The Punisher و Jessica Jones لغو شد).

فصل دوم سریال The Punisher در ماه ژانویه سال جاری روی آنتن رفت و حال سریال جسیکا جونز فصل سوم در ماه ژوئن پخش می شود. انتظار می رود اولین قسمت از فصل سوم این سریال در تاریخ 7 ژوئن و یا 15 ژوئن پخش شود.

آخرین قسمت سریال های Luke Cage، دردویل و Iron Fist به گونه ای ساخته شدند که طرفداران منتظر فصل بعدی آن ها باشند. در زمان ساخت این قسمت ها، سازندگان از توقف تولید فصل بعدی بی اطلاع بودند.

انتظار می رود شاهد چنین موضوعی در فصل سوم سریال جسیکا جونز نباشیم. در گذشته نویسنده این سریال، ملیسا روزنبرگ از جدایی خود از این پروژه پس از پایان فصل سوم خبر داده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.