شیفر

نسل جدید اوپل کورسا معرفی شد؛ عرضه در مدل تمام الکتریکی برای اولین بار!

رسانه کلیک – نسل جدید اوپل کورسا از راه رسید. اپل کورسا جدید در مدل تمام الکتریکی با قدرت 134 اسب بخار قدرت روانه بازار می شود.

اپل کورسا یک خودروی نام آشنا برای رانندگان در ایران است. به تازگی نسل جدید این خودرو معرفی شده که البته نباید منتظر عرضه آن در بازار کشورمان باشیم.

این خودروی هاچ بک در نسخه تمام برقی با نام Corsa-e روانه بازار می شود. این خودرو که آلودگی تولید نمی کند، با هر بار شارژ می تواند مسافتی برابر با 330 کیلومتر را طی کند.

پیش فروش نسل جدید اوپل کورسا در هفته های آینده آغاز خواهد شد. این خودرو علاوه بر نمونه الکتریکی، در چندین مدل دیگر با موتور بنزینی و دیزلی نیز وارد بازار می شود که البته اطلاعات مربوط به آن ها در آینده منتشر می شود.

خودروی اوپل کورسا – ای به یک باتری 50 کیلووات ساعتی مجهز شده که توسط شارژر سریع، 80 درصد ظرفیت آن در مدت زمان 30 دقیقه شارژ می شود. میزان شارژ این خودرو را می توان توسط اپلیکیشن myOpel تحت نظر قرار داد.

قدرت خروجی این خودرو برابر با 134 اسب بخار بوده و گشتاور تولیدی آن به 260 نیوتن متر می رسد. این قدرت باعث می شود سرعت نسل جدید اوپل کورسا در مدت زمان 2.8 ثانیه از صفر به 50 کیلومتر بر ساعت برسد، البته برای رسیدن به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت به 8.1 ثانیه زمان نیاز دارید.

راننده برای این خودرو می تواند سه حالت رانندگی مختلف شامل نرمال، اکو و اسپرت را انتخاب کند. در حالت رانندگی اسپرت شاهد بهبود عملکرد آن و در حالت Eco شاهد افزایش برد این خودروی هاچ بک خواهیم بود.

در کابین این خودروی اوپل شاهد استفاده از یک سیستم سرگرمی و اطلاعات جدید هستیم که برای استفاده از آن، یک نمایشگر لمسی 7.0 اینچی به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است. در تریم های گران قیمت تر این هاچ بک، شاهد استفاده از یک نمایشگر 10.0 اینچی به همراه سیستم Navi Pro هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.