بی ام و Garmisch Bertone معرفی شد؛ یک خودروی کانسپت عجیب!

رسانه کلیک – بی ام و Garmisch Bertone از راه رسید. این محصول، نمونه مفهومی و مدرن مدل اصلی آن از سال 1970 است.

در نمایشگاه خودروهای کلاسیک Concorso d’Eleganza Villa d’Este در کشور ایتالیا، بی ام و از یک خودروی مفهومی جذاب و البته عجیب رونمایی کرد. این خودرو، بی ام و Garmisch Bertone نام دارد که یک محصول مفهومی بر اساس خودروی کانسپت بی ام و 2002 در سال 1970 است. در حقیقت بی ام و یک خودروی کانسپت قدیمی را زنده کرده است.

این خودرو توسط یکی از مشهورترین طراحان خودرو در جهان، مارسلو گاندینی طراحی شده است. گاندینی در دوران حضور خود در صنعت خودرو، محصولات غیرمتعارف زیادی را طراحی کرده که شاید معروف ترین آن ها، لامبورگینی میورا باشد.

نمونه اصلی این خودروی مفهومی در نمایشگاه خودروی ژنو در سال 1970 معرفی شد. این خودرو در حدی قدیمی بوده که حتی بسیاری از طرفداران بی ام و آن را به فراموشی سپرده اند. در این میان مرکز بی ام و در مونیخ نیز اطلاعات کمی از این محصول مفهومی در اختیار داشت.

مدیر بخش طراحی بی ام و، آدرین ون هویدونک در تابستان سال 2018 با آقای گاندینی تماس برقرار می کند تا دوباره این خودروی کانسپت را طراحی و تولید کنند.

در حالی که اطلاعات کمی از این خودرو موجود بود، به لطف حافظه خوب مارسلو و همچنین تیم حرفه ای بی ام و، این خودرو دوباره متولد شد. بی ام و Garmisch Bertone در مقایسه با نمونه اصلی تفاوت هایی دارد، در حقیقت با نسخه مدرن تر این خودرو در مقایسه با گذشته روبه‌رو هستیم. در بخش هایی از این خودرو از فناوری پرینت سه بعدی استفاده شده است.

نمایشگاه خودروی Concorso d’Eleganza Villa d’Este از سال 1929 در حال برگزاری است. در این نمایشگاه خودروهای جذاب زیادی به نمایش گذاشته می شوند. نمایشگاه امسال در روز 26 مه به پایان می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.