مدل تمام الکتریکی آئودی A8 در حال توسعه است

رسانه کلیک – انتظار می رود آئودی A8 در نسخه تمام برقی معرفی شود، البته ابتدا مدل کانسپت این خودروی لوکس در معرض دید عموم قرار می گیرد.

آئودی به تازگی نشست سالانه خود را برگزار و اطلاعاتی در رابطه با محصولات آینده خود در اختیار رسانه ها قرار داده است. در این نشست، رییس هیئت مدیره آئودی، Bram Schott به احتمال تولید مدل تمام الکتریکی نسل آینده آئودی A8 اشاره کرده است.

آقای Schott در این زمینه اعلام کرد:

این احتمال وجود دارد که نسل بعدی آئودی A8 در نمونه تمام الکتریکی معرفی شود. در حال حاضر در این رابطه تصمیم نهایی گرفته نشده است. ما قصد داریم در ابتدا از یک خودروی مفهومی برای نسل آینده این محصول رونمایی کنیم.

نسل کنونی این خودروی لوکس در سال 2018 معرفی شد، با توجه به این موضوع انتظار می رود تا رونمایی از نسل آینده آن تا چند سال فاصله داشته باشیم. در این زمان آئودی می تواند در رابطه با نسل آینده این خودرو تصمیم گیری کند.

آئودی مانند سایر زیرمجموعه های فولکس واگن به دنبال رونمایی از چندین خودروی الکتریکی است. این شرکت آلمانی به صورت رسمی اعلام کرده آئودی TT با یک خودروی تمام الکتریکی جایگزین می شود. علاوه بر این خودرو، انتظار می رود نسل آینده آئودی R8 نیز یک سوپراسپرت تمام الکتریکی باشد.

بر اساس اعلام Schott، شرکت آئودی در سال 2020 از 5 خودروی تمام الکتریکی رونمایی می کند. این برند تا سال 2025، 25 خودروی تمام برقی روانه بازار می کند.

کراس اوور آئودی E-Tron الکتریکی اولین محصول در این برنامه بوده و پس از آن، مدل اسپرت‌بک E-Tron سال آینده معرفی می شود. در اواخر سال 2020 شاهد ورود نمونه تجاری آئودی E-Tron GT خواهیم بود.

در ماه جولای، این شرکت آلمانی از خودروی آئودی Q3 اسپرت بک رونمایی می کند (منتظر معرفی آئودی Q3 اسپرت‌بک 2020 در ماه جولای باشید).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.