فیلم جان ویک 3 تبدیل به موفق ترین قسمت این مجموعه شد

رسانه کلیک – فیلم جان ویک 3 به فروش بالایی در باکس آفیس دست پیدا کرد و توانست دو قسمتی قبلی این فرانچایز را شکست دهد.

کمتر از دو هفته از اکران فیلم جان ویک 3 می گذرد؛ با این حال این مجموعه توانسته با اقتدار قسمت های قبلی را شکست دهد.

این فیلم در این آخر هفته موفق به فروش 24.3 میلیون دلاری در باکس آفیس خانگی شد. تا به امروز مجموع فروش خانگی این فیلم اکشن به 107.1 میلیون دلار رسیده است. این فیلم در روز یادبود فروشی برابر با 6.2 میلیون دلار را تجربه کرد تا مجموع فروش خود را به 30.4 میلیون دلار برساند.

فیلم جان ویک 3 به مدت 10 روز روی پرده سینما قرار داشته و در این مدت توانسته به فروش 181 میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی دست پیدا کند. این فیلم در اولین هفته اکران خود توانست به صدرنشینی فیلم انتقام جویان 4 پس از چندین هفته، خاتمه دهد (باکس آفیس هفته سوم مه: صدرنشینی فیلم جان ویک 3).

فیلم جان ویک 2 در سال 2017 روی پرده سینما قرار گرفت و با فروش 171.5 میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی، به اکران خود خاتمه داد. فروش خانگی این فیلم برابر با 92 میلیون دلار بود.

باکس آفیس هفته سوم مه

در سال 2014 شاهد اکران قسمت اصلی این فیلم بودیم. این فیلم فروش خانگی برابر با 43 میلیون دلار را تجربه کرد و در نهایت با فروش جهانی 88.7 میلیون دلار به کار خود پایان داد.

بر اساس گزارش ها، بودجه ساخت فیلم جان ویک 3 برابر با 75 میلیون دلار بوده که البته باید به این مبلغ، هزینه های تبلیغات و پخش فیلم را نیز اضافه کرد. با توجه به این موضوع، این فیلم توانسته تبدیل به موفق ترین قسمت در این فرنچایز شود.

این فروش بالا باعث شده سازندگان به دنبال تولید قسمت چهارم آن باشند (ساخت فیلم جان ویک 4 تایید شد؛ اکران در سال 2021). این فیلم در سال 2021 با بازی کیانو ریوز روی پرده سینما قرار می گیرد.

3 نظرات
  1. امیر می گوید

    فیلم فوق العاده ای هستش. به نظر من که حقشه این حجم استقبال ازش

  2. نادره می گوید

    تحلیل جالبی بود

  3. چهره می گوید

    فیلم بسیار خوب و زیبایی است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .