شیفر

فیلم علاءالدین فراتر از پیش بینی ها در باکس آفیس ظاهر شد

رسانه کلیک – فیلم علاءالدین به تازگی روی پرده سینما قرار گرفته است. فروش خانگی فیلم Aladdin در مدت زمان 4 روز به 112.7 میلیون رسیده است.

فیلم علاءالدین در روز یادبود توانست به فروش بالایی در باکس آفیس دست پیدا کند. این فیلم که جدیدترین بازسازی از انیمیشن های کلاسیک دیزنی است، توانسته افراد زیادی را به سالن سینما بکشاند.

در گذشته شاهد بازسازی تعداد زیادی از انیمیشن های کلاسیک دیزنی به صورت لایو اکشن بودیم. در حالی که سیندرلا، کتاب جنگل و دیو و دلبر توانستند به فروش بالایی در باکس آفیس دست پیدا کنند، فیلم Dumbo با فروش پایینی به کار خود خاتمه داد. فروش خانگی این فیلم برابر با 112.9 میلیون دلار بود.

در حالی که این موضوع بسیاری را در رابطه با فروش فیلم علاءالدین نگران کرده بود، آمار جدید اعتقاد دیگری دارد. فیلم Aladdin در 4 روز حضور خود روی پرده سینما موفق به فروش خانگی 112.7 میلیون دلاری شده که تفاوتی با فروش خانگی فیلم Dumbo ندارد.

در بازارهای جهانی این فیلم به فروش 233.7 میلیون دلاری دست پیدا کرده است. بودجه این فیلم برابر با 183 میلیون دلار بوده که البته باید هزینه های بازاریابی و پخش فیلم را نیز به آن اضافه کرد. انتظار می رود فروش این فیلم از امروز، سود محسوب شود.

فیلم Aladdin

در حالی که نباید منتظر صدرنشینی فیلم علاالدین در باکس آفیس این هفته باشیم، فروش بالای آن می تواند برای دیزنی یک خبر خوشحال کننده باشد. به احتمال زیاد در این هفته قسمت جدید گودزیلا در باکس آفیس صدرنشین می شود.

زمان اکران این فیلم یکی از دلایل فروش مناسب آن محسوب می شود. در صورتی که این فیلم همراه با انتقام جویان پایان بازی روی پرده سینما قرار می گرفت، فروش پایین تری را تجربه می کرد.

در تابستان شاهد اکران فیلم شیر شاه خواهیم بود. انتظار می رود این فیلم رکورد تمام فیلم های بازسازی شده دیزنی را جابه‌جا کند (پیش بینی فروش 200 میلیون دلاری فیلم شیر شاه 2019 در افتتاحیه).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.