باکس آفیس هفته چهارم مه: فیلم Aladdin در صدر!

رسانه کلیک – فیلم علاءالدین در اولین هفته اکران خوش درخشید. فیلم Aladdin با فروش 91.5 میلیون دلاری در صدر باکس آفیس هفته چهارم مه قرار گرفت.

فیلم Aladdin در اولین هفته اکران خود با فروش 91.5 میلیون دلاری موفق به شکست فیلم جان ویک 3 شد (فیلم علاءالدین فراتر از پیش بینی ها در باکس آفیس ظاهر شد). این فیلم در سایت CinemaScore امتیاز A را از سوی تماشاگران دریافت کرده است.

فیلم علاءالدین

فیلم علاءالدین در اکثر کشورها غیر از ژاپن اکران شده است. این فیلم در بازارهای خارجی فروشی برابر با 121 دلار داشته که فروش جهانی آن در اولین هفته اکران را به بیش از 200 میلیون دلار می رساند.

در مقام دوم باکس آفیس هفته چهارم مه شاهد قرارگیری فیلم جان ویک 3 هستیم (باکس آفیس هفته سوم مه: صدرنشینی فیلم جان ویک 3). این فیلم در حالی به مقام دوم باکس آفیس سقوط کرده که پرفروش ترین قسمت از این فرانچایز محسوب می شود (فیلم جان ویک 3 تبدیل به موفق ترین قسمت این مجموعه شد).

فیلم جان ویک 3

فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum در هفته دوم اکران فروشی برابر با 24.6 میلیون را به حساب بانکی سازندگان خود واریز کرد تا فروش خانگی خود را به 101.2 میلیون دلار برساند.

باکس آفیس هفته چهارم آوریل

در مقام سوم باکس آفیس هفته چهارم مه شاهد خودنمایی فیلم انتقام جویان: پایان بازی هستیم. این فیلم که پنجمین هفته اکران خود را تجربه می کند، فروشی برابر با 17.2 میلیون دلار داشته است. فروش خانگی این فیلم پرطرفدار تا امروز به 798.5 میلیون دلار رسیده است.

در مقام چهارم باکس آفیس هفته چهارم مه فیلم Pokemon Detective Pikachu حضور دارد. این فیلم در هفته سوم اکران خود فروش خانگی برابر با 13.4 میلیون دلار داشته که مجموع فروش خانگی آن را به 116.2 میلیون دلار می رساند. فروش جهانی فیلم Pokemon Detective Pikachu تا امروز برابر با 353 میلیون دلار است.

در مقام پنجم باکس آفیس هفته چهارم مه فیلم Brightburn به چشم می خورد. این فیلم در اولین هفته اکران خود موفق شده درآمدی برابر با 7.8 میلیون دلار کسب کند. این محصول سونی در وب‌سایت CinemaScore امتیاز +C را به نام خود ثبت کرده است.

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته چهارم مه به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم Booksmart با فروش 6.9 میلیون دلار، فیلم A Dog’s Journey با فروش 4.1 میلیون دلار، فیلم The Hustle با فروش 3.6 میلیون دلار، فیلم The Intruder با فروش 2.3 میلیون دلار و فیلم Long Shot با فروش 1.6 میلیون دلار هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.