فیلم انتقام جویان پایان بازی موفق به شکست آواتار در باکس آفیس می شود؟

رسانه کلیک – فیلم انتقام جویان پایان بازی در باکس آفیس جهانی تنها 100 میلیون دلار با پرفروش ترین فیلم تاریخ، آواتار فاصله دارد.

فیلم اونجرز 4 در حال کاهش فاصله خود با پرفروش ترین فیلم تاریخ، آواتار است. این دو فیلم پرطرفدار در باکس آفیس جهانی اختلاف 100 میلیون دلاری دارند.

فیلم آواتار از سال 2009 تا به امروز، با فروش جهانی 2,697,553,784 دلار در صدر لیست پرفروش ترین فیلم های تاریخ قرار گرفته است. پیش از این فیلم، تایتانیک به مدت 12 سال این عنوان را یدک می کشید.

بسیاری منتظر بودند قسمت قبلی اونجرز، فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت بتواند آواتار را شکست دهد که چنین اتفاقی رخ نداد. این فیلم تنها توانست به جمع فیلم های با فروش بیش از 2 میلیارد دلار اضافه شود.

شروع طوفانی فیلم انتقام جویان پایان بازی باعث شد برخی کارشناسان و همچنین طرفداران آن، امید به شکست فیلم آواتار داشته باشند. این فیلم تا به امروز رکوردهای زیادی را در باکس آفیس جابه‌جا کرده است (فیلم انتقام جویان پایان بازی رکورد باکس آفیس را جابه‌جا کرد).

باکس آفیس هفته اول مه

به تازگی گزارشی از سوی ComicBook.com در اختیار رسانه ها قرار گرفته که اختلاف دقیق فروش این دو فیلم در باکس آفیس جهانی را نشان می دهد. فیلم انتقام جویان 4 برای شکست آواتار تنها نیاز به 92 میلیون دلار فروش بیشتر دارد. لازم به ذکر است؛ فروش خانگی Avengers: Endgame از آواتار پیشی گرفته است.

علاقه مندان فیلم های مارول در حال تلاش برای افزایش فروش این فیلم و شکست آواتار توسط آن هستند. مارول دارای طرفداران زیادی در بازارهای جهانی است، بنابراین می توان به افزایش فروش اونجرز 4 امیدوار بود.

قسمت دوم فیلم آواتار سال 2021 روی پرده سینما قرار می گیرد (فیلم آواتار 2 سال آینده اکران نمی شود؛ تغییر در برنامه های دیزنی). با توجه به این موضوع، در صورت شکست قسمت اول آن توسط انتقام جویان 4، احتمالا مارول مدت زمان محدودی می تواند در صدر لیست پرفروش ترین فیلم های تاریخ قرار بگیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .