شیفر

قیمت مرسدس بنز GLS 450 رسما اعلام شد

رسانه کلیک – قیمت مرسدس بنز GLS 450 مشخص شد. این خودروی شاسی بلند لوکس با قیمت پایه 75,200 دلار در اختیار خریداران قرار می گیرد.

مرسدس بنز نسل سوم خودروی شاسی بلند کلاس GLS را در ماه آوریل سال جاری میلادی معرفی کرد. این خودرو در مقایسه با گذشته از فناوری های جدیدتری بهره می برد و با موتورهای متنوعی به فروش می رسد.

مرسدس بنز در زمان معرفی این خودرو، قیمت آن را اعلام نکرد. به تازگی قیمت نمونه پایه این خودرو، قیمت مرسدس بنز GLS 450 مشخص شده است. این شاسی بلند آلمانی با قیمت پایه 75,200 دلار به فروش می رسد که البته باید به این مبلغ، هزینه 995 دلاری حمل به مقصد را نیز اضافه کرد.

این قیمت تنها 5 هزار دلار از نسخه کنونی خود بالاتر است؛ با این حال به تجهیزات استاندارد بیشتری مجهز شده که برای مثال می توان به دو نمایشگر 12.3 اینچی اشاره کرد. یکی از این نمایشگرها برای سیستم سرگرمی و اطلاعات و دیگری برای کیلومترشمار مورد استفاده قرار می گیرد.

مرسدس بنز GLS 450 مدل 2020 به سیستم سرگرمی و اطلاعات MBUX مجهز شده و سرنشینان از سیستم صوتی Burmester لذت می برند. راننده می تواند به صورت استاندارد این خودرو را با 6 صندلی سفارش دهد.

این خودروی آلمانی دارای یک موتور جدید 6 سیلندر خطی است. این موتور 3.0 لیتری قدرتی برابر با 362 اسب بخار و گشتاوری برابر با 500 نیوتن متر را در اختیار راننده قرار می دهد. این خودرو از سیستم هیبریدی EQ Boost بهره می برد. سرعت مرسدس بنز GLS 450 مدل 2020 در مدت زمان 5.9 ثانیه از صفر به 96 کیلومتر بر ساعت می رسد.

در حال حاضر مرسدس بنز قیمت نسخه قدرتمندتر این خودرو، GLS 580 را اعلام نکرده است. این خودرو که از موتور 8 سیلندر بهره می برد، احتمالا در مقایسه با نمونه کنونی خود با 5 هزار دلار قیمت بالاتر روانه بازار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.