مایکل روکر به سریال Dark Tower آمازون پیوست

رسانه کلیک – سریال Dark Tower توسط آمازون در حال تولید است. بر اساس جدیدترین اطلاعات، مایکل روکر در این سریال به ایفای نقش می پردازد.

مایکل روکر به صورت رسمی به تیم سریال Dark Tower اضافه شد. روکر در سال های اخیر در سریال ها و فیلم های زیادی به ایفای نقش پرداخته است که محبوب ترین آن ها، فیلم محافظان کهکشان و مردگان متحرک است.

سریال The Dark Tower بر اساس نوشته های استیون کینگ ساخته می شود. مجموعه کتاب های Dark Tower دارای محبوبیت زیادی است و در آن المان ها و شخصیت های زیادی حضور دارند.

در سال 2017 شاهد اکران فیلمی بر اساس این مجموعه کتاب بودیم. در این فیلم، بازیگرانی مانند ادریس البا، متیو مک‌کانهی، تام تیلور و ابی لی کرشا به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم با استقبال مناسبی از سوی طرفداران و همچنین منتقدان روبه‌رو نشد.

آمازون در گذشته حق امتیاز این فیلم را خریداری و اعلام کرد که آن به صورت سریال به تولید می رساند. این سریال توسط Glen Mazzara کارگردانی می شود.

بر اساس اطلاعات جدید، مایکل روکر دوباره با نویسنده و تهیه کننده سریال واکینگ دد همکاری می کند. در حال حاضر صحنه ای با بازی روکر در کرواسی فیلمبرداری شده است. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با نقش این بازیگر در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

جرومی فلین که در سریال گیم اف ترونز به ایفای نقش پرداخته، در سریال جدید آمازون حضور پیدا می کند. این بازیگر نقش یک کابوی را در این سریال بر عهده دارد.

در گذشته گزارش هایی در رابطه با حضور مایکل روکر در فیلم The Man in Black به اینترنت راه پیدا کرده بود که البته هم اکنون فرد دیگری این نقش را بر عهده گرفته است. در آینده اطلاعات بیشتری از این سریال شرکت آمازون منتشر می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.