کسب درآمد از فیس بوک با اشتراک اطلاعات شخصی!

رسانه کلیک – اپلیکیشن Study فیس بوک معرفی شد. این اپلیکیشن با دریافت اطلاعات شخصی کاربران، به آن ها پول پرداخت می کند.

در اوایل سال جاری میلادی مشخص شد فیس بوک برای دریافت اطلاعات از نوجوانان، به آن ها 20 دلار پول می دهد. این اطلاعات شخصی برای دسترسی به فعالیت های این افراد جمع آوری می شد. در میان این اطلاعات، پیام های شخصی افراد نیز حضور داشت.

فیس بوک برای شفاف سازی این موضوع، با سرویس Applause همکاری کرد تا نحوه فعالیت آن مشخص شود. امروز این شبکه اجتماعی در همکاری با این سرویس، از یک اپلیکیشن جدید رونمایی کرد. اپلیکیشن Study فیس بوک برای دریافت اطلاعات شخصی کاربران، به آن ها پول می دهد. از این اطلاعات برای بهبود سرویس ها و محصولات این شرکت استفاده خواهد شد.

هم اکنون اپلیکیشن Study فیس بوک از طریق گوگل پلی استور قابل دانلود است. مشارکت کنندگان توسط تبلیغات وارد این برنامه شده و پس از یک دستورالعمل کوتاه، قادر به عضویت در آن خواهند بود. در این اپلیکیشن اطلاعات جمع آوری شده و همچنین نحوه آن، مشخص شده است.

اطلاعات کاربران توسط اپلیکیشن هایی که روی دستگاه آن ها نصب شده، شبکه ارتباطی آن ها، کشور، نام فعالیت های اپلیکیشن ها و همچنین زمان سپری شده در آن ها جمع آوری می شود. کاربران برای عضویت در این سرویس باید رضایت خود از این موضوع را اعلام کنند.

در این اپلیکیشن یک گزینه برای کاربران در نظر گرفته شده که در هر زمان، قادر به ترک آن هستند. تنها افرادی که بالای 18 سال سن دارند می توانند در این برنامه عضو شوند.

فیس بوک رسما اعلام کرده اطلاعاتی مانند یوزر آیدی، پسوردها، عکس ها، ویدیوها و پیام های کاربران را جمع آوری نمی کند. این برنامه ابتدا در کشور هند و ایالات متحده آمریکا اجرا می شود و سپس به سایر کشورها راه پیدا می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .