لوگوی جدید فایرفاکس معرفی شد

رسانه کلیک – لوگوی جدید فایرفاکس از سوی موزیلا معرفی شد. لوگوی جدید این مرورگر در مقایسه با گذشته ظاهر جذاب تری دارد.

در گذشته شرکت موزیلا به این موضوع اشاره کرده بود که قصد دارد لوگوی فایرفاکس را تغییر دهد. امروز شاهد معرفی لوگوی جدید فایرفاکس هستیم.

موزیلا تنها لوگوی مرورگر خود را تغییر نداده، بلکه لوگوی تمام محصولات خانواده فایرفاکس را تغییر داده است. تمام اجزای فایرفاکس لوگوی جدیدی پیدا کرده اند که این لوگوها به صورت زیر هستند:

لوگوی جدید فایرفاکس خبر از زنده بودن و توسعه این مرورگر می دهد. این لوگو در مقایسه با گذشته تغییرات کمی را تجربه کرده و به صورتی طراحی شده که انگار زمین در حال آتش گرفتن است. 

در تصویر پایین تغییرات این مرورگر در سال های اخیر را مشاهده می کنید:

جولای سال گذشته میلادی، طراحان موزیلا به این موضوع اشاره کردند که لوگوی جدیدی برای یک خانواده بزرگتر نیاز است. بر این اساس، یک کره زمین همراه با یک روباه در اطراف آن نمی تواند نشان دهنده تمام محصولات فایرفاکس باشد.

لوگوی جدید فایرفاکس کمتر شبیه به یک روباه بوده و در همین راستا می توان آن را برای محصولات متنوع مورد استفاده قرار داد که از هدف طراحان تبعیت می کند.

موزیلا علاوه بر تغییر لوگوی فایرفاکس، قصد دارد در آینده نسخه پولی آن را نیز عرضه کند (نسخه پولی مرورگر فایرفاکس تا پاییز امسال منتشر می شود). این برنامه در مقایسه با نسخه عادی، عملکرد بهتری خواهد داشت.

در واقع، نسخه پولی مرورگر فایرفاکس را می توان به عنوان یک نسخه حرفه ای یا ممتاز در نظر گرفت که بعضی افراد یا شرکت ها به آن نیاز داشته و مشکلی با پرداخت هزینه ندارند. موزیلا در این نسخه، ویژگی های متعددی نظیر VPN و حافظه ابری امن را اضافه کرده که البته برای استفاده از آن ها، باید مبلغ لازم پرداخته شود.

1 نظر
  1. ممدشون می گوید

    افتضاح ترین لوگویی که تو عمرم دیدم،
    حتی با اینکه تو اینستا خود فایرفاکس هم خیلی اعتراض شد مثل چی لوگوشونو تغییر دادن
    درسته تغییر دادن لوگو یه کار مهمی هست اما نه این که گند بزنن به لوگو..
    خودم یه طرفدار دو آتیشه فایر فاکس بودم ولی این لوگورو دیدم کلا قید فایرفاکسو زدم. نا امیدمون کردن.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.