جدول فروش هفتگی بریتانیا: تداوم صدرنشینی FIFA 19

رسانه کلیک – موسسه آماری «چارت ترک» ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های هفته سوم خرداد 98 در کشور بریتانیا را به اشتراک گذاشت.

گروه تحلیلگر چارت ترک که وظیفه تهیه و انتشار فهرست پرفروش ترین بازی های هفتگی در کل منطقه بریتانیا را بر عهده دارد، بنا به رسم همیشه خود، چندی پیش جدول پرفروش ترین بازی های هفته منتهی به 25 خرداد (15 ژوئن) را منتشر کرد که بر اساس آن، جدیدترین بازی شبیه ساز فوتبال شرکت الکترونیک آرتس یعنی FIFA 19 مشابه هفته گذشته به فروش عالی خود ادامه داد و برای دومین هفته متوالی، لقب پرفروش بازی را از آن خود کرد.

با توجه به اینکه در این هفته شاهد عرضه عناوین بزرگ و مطرحی نبودیم، دو عنوان Days Gone و Marvel’s Spider-Man مشابه هفته پیشین به ترتیب در رده های دوم و سوم حضور دارند. این در حالی است که میزان فروش بازی دیزگان در مقایسه با هفته گذشته نزدیک به 35 درصد افزایش یافته و عنوان مرد عنکبوتی نیز با 45 درصد افزایش فروش رو‌به‌رو شده است که شرکت سونی این رشد قابل توجه را مدیون برگزاری فروش ویژه در فروشگاه پلی استیشن است.

بازی بی نظیر Forza Horizon 4 نیز به خاطر افزایش فروش 88 درصدی، بار دیگر به جمع 10 بازی پرفروش بریتانیا پیوسته و با هشت پله صعود، از جایگاه دوازدهم به جایگاه چهارم جدول نقل مکان کرده است. جدیدترین اثر خارق العاده استودیوی راک استار گیمز به نام Red Dead Redemption 2 به خاطر فروش خوب فورتزا هورایزن 4، از مکان چهارم به مکان پنجم جدول رفت.

پرفروش ترین بازی های هفته سوم خرداد 98

بازی بتلفیلد V به لطف برگزاری فروش ویژه شرکت الکترونیک آرتس، با افزایش فروش 65 درصدی مواجه شده که بار دیگر شاهد بازگشت آن به لیست 10 بازی پرفروش هستیم. PlayStation VR Worlds نیز از دیگر آثار پرفروش این هفته شرکت ژاپنی سونی به شمار می رود که با افزایش فروش 56 درصدی، سه پله صعود داشته و هم اکنون در رده هفتم به چشم می خورد.

اثر Anthem مانند بازی بتلفیلد V بار دیگر مورد توجه بازیکنان قرار گرفت و فروش آن نسبت به هفته گذشته قریب به 81 درصد افزایش یافت. بدین ترتیب، این عنوان با حضور در رده هشتم جدول، دوباره به جمع 10 بازی پرفروش بازگشته است. Grand Theft Auto V و Blood & Truth نیز به ترتیب در رده های نهم و دهم جدول دیده می شوند.

در ادامه می توانید فهرست پرفروش ترین بازی های هفته سوم خرداد 98 در بریتانیا را به همراه جایگاه قبلی و استودیوی سازنده مشاهده کنید. شایان ذکر است؛ جدول زیر مربوط به فروش عناوین ویدیویی روی تمامی پلتفرم‌هاست.

جایگاه کنونیجایگاه قبلینام بازیشرکت ناشر
1اولFIFA 19الکترونیک آرتس
2دومDays Goneسونی
3سومMarvel’s Spider-Manسونی
4دوازدهمForza Horizon 4ایکس باکس گیم استودیو
5چهارمRed Dead Redemption 2راک استار گیمز
6یازدهمBattlefield Vالکترونیک آرتس
7دهمPlayStation VR Worldsسونی
8چهاردهمAnthemالکترونیک آرتس
9ششمGrand Theft Auto Vراک استار گیمز
10پنجم
Blood & Truth
سونی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .