مرورگر اج کرومیوم مایکروسافت برای ویندوز 7 و 8 عرضه شد

رسانه کلیک – مایکروسافت مرورگر جدید خود را برای سیستم عامل های ویندوز 8 و 7 عرضه کرد. کاربران این دو سیستم عامل از این پس به مرورگر اج کرومیوم مایکروسافت دسترسی دارند.

مایکروسافت مرورگر اج مبتنی بر کرومیوم را در اختیار کاربران سیستم عامل های ویندوز 7 و 8 قرار داد. نزدیک به دو ماه پیش این مرورگر جدید برای سیستم عامل ویندوز 10 مورد استفاده قرار گرفت. یک ماه پس از عرضه این مرورگر برای ویندوز 10، شاهد انتشار آن برای سیستم عامل مک او اس اپل بودیم.

در حال حاضر می توان این مرورگر را از وب سایت مایکروسافت اج اینسایدر دریافت کرد. بیانیه تیم Edge در رابطه با این مرورگر به شرح زیر است:

شما به تجربه و ویژگی هایی دسترسی پیدا می کنید که در گذشته برای کاربران ویندوز 10 عرضه شده بود. پشتیبانی از حالت اینترنت اکسپلورر برای مشتریان سازمانی ما در نظر گرفته شده است.

در حالی که مرورگر عرضه شده برای ویندوز 7 و 8 دارای ویژگی های یکسان با نسخه ویندوز 10 است، شاهد حضور حالت تاریک در آن نیستیم.

مایکروسافت هنوز در حال آزمایش مرورگر اج مبتنی بر کرومیوم است. این مرورگر در گذشته روی سیستم عامل های ویندوز 10 و macOS مورد بررسی قرار می گرفت و حال کاربران ویندوز 7 و 8 نیز می توانند آن را مورد آزمایش قرار دهند.

در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه گسترده تر این مرورگر توسط شرکت مایکروسافت در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. در حالی که مایکروسافت در ژانویه 2020 به پشتیبانی خود از ویندوز 7 پایان می دهد، مرورگر جدید خود را برای آن منتشر کرده است. این مرورگر دارای حالت اینترنت اکسپلورر برای شرکت ها بوده و همچنین از حالت جمع آوری بهره می برد که دریافت تصاویر، نوشته ها و اطلاعات را فراهم می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.