آموزش اینستاگرام

اتمام بازی Borderlands 3 بیش از 35 ساعت طول می‌کشد!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – آقای پاول سیج در جدیدترین مصاحبه خود رسما اعلام کرد که بازیکتان برای اتمام بازی Borderlands 3 به چیزی در حدود 35 ساعت زمان نیاز دارند.

Borderlands یکی از بزرگ ترین مجموعه های شرکت توکی گیمز و صنعت بازی های ویدیویی است که دو نسخه اول آن به لطف گیم پلی مهیج و درگیر کننده، مورد استقبال بازیکنان بی شماری قرار گرفتند و جالب تر اینکه هنوز هم عده زیادی از گیمرها از تجربه این سری دست نکشیده اند. حال، کمتر از سه ماه به انتشار نسخه سوم این فرانچایز به نام Borderlands 3 باقی مانده و استودیوی «گیرباکس سافت ور» به مرور اطلاعات تکمیلی تری از این اثر را با هواداران به اشتراک می گذارد.

در جدیدترین این خبرها، چندی پیش وب سایت معروف گیمزبیت (GamesBeat) مصاحبه ای را با آقای پاول سیج (Paul Sage)، کارگردان هنری بازی بوردرلندز 3، ترتیب داد که در جریان این گفت و گو، شاهد تعیین مدت زمان بخش داستانی بازی بودیم. در حالی که هر دو نسخه قبلی مجموعه Borderlands از لحاظ محتوا غنی بودند، به نظر می رسد این موضوع برای نسخه سوم این سری نیز صادق بوده و  مثل همیشه، بازی محتویات و داستان زیادی را در خود جا داده است.

به گفته کارگردان بازی بوردرلندز 3، با وجود اینکه ماموریت های اصلی و فرعی زیادی در این نسخه به چشم می خورد، لیکن طی مراحل اصلی بازی نزدیک به 35 ساعت به طول می انجامد. به عبارتی، در صورتی که فقط ماموریت های اصلی بازی را پشت سر بگذارید و به سراغ مراحل فرعی نروید، این عنوان شما را به مدت 35 ساعت به خود سرگرم خواهد کرد. بدیهی است که با طی ماموریت های فرعی، این زمان بیشتر نیز خواهد شد.

اتمام بازی Borderlands 3

آقای پاول سیج در این باره می گوید:

من هنوز هم می گویم که ما بسیار جاه طلبانه رفتار کردیم. اعضای تیم فنی همواره به من می گویند که ما برخی مواقع بسیار جاه طلبانه رفتار می کنیم. محتوای بسیار زیادی در بازی وجود دارد. اگر شما به تنهایی به تجربه ماموریت های اصلی بازی بپردازید و از تجربه ماموریت های فرعی صرف نظر کنید، اتمام بخش داستانی چیزی در حدود 35 ساعت طول می کشد.

بد نیست بدانید که بازی مورد انتظار Borderlands 3 در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی «گیرباکس سافت ور» طی می‌ کند و نسخه نهایی این عنوان در تاریخ 22 شهریور امسال (13 سپتامبر) روی پلتفرم‌ های پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌ های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد. گفتنی است؛ عرضه این عنوان روی پلتفرم استریم محور گوگل استادیا نیز تایید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.